Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...Islak imzalı orijinal belge mektupla geldi

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 27-10-2009 17:34   #1
  • Özel Üye
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
04/2009
Nereden
Mersin
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 400
Teşekkür (Aldı): 1336


Islak imzalı orijinal belge mektupla geldiİstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Turan Çolakkadı, “İrtica ile Mücadele Eylem Planı” olduğu ileri sürülen belge ile ihbar mektubunun 12 gün önce posta yoluyla kendilerine ulaştığını ve söz konusu belgeyi Adli Tıp Kurumuna gönderdiklerini bildirdi.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Turan Çolakkadı, basın mensuplarının 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı' belgesine ilişkin soruları cevapladı. Çolakkadı, 12 gün önce Ankara'dan posta yoluyla kendilerine bu belgenin yollandığını belirterek, imzasız bir kişi itarafından gönderilen belgenin zabıt tutulduktan sonra Adli Tıp'a gönderildiğini söyledi.Belgenin bekletildiği yönünde basında yer alan haberleri yalanlayan Çolakkadı, "Belge bekletilmeden işleme konulmuştur" dedi.

ASKERİ SAVCI İSTEMİŞTİ

Daha önce iddialar üzerine yapılan belge soruşturmasında takipsizlik kararı veren Genelkurmay Askeri Savcılığı, ıslak imzalı belgeyi, Cumhuriyet Savcılığı'ndan istemişti.
Genelkurmay Başkanlığı'nın talimatıyla Albay Dursun Çiçek hakkında soruşturma yapan Askeri Savcılılık, daha önce aslı olmadığı için takipsizlik kararı verdiği belgeyi, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan resmen istedi. İrtica ile Mücadele Eylem Planı olarak nitelendirilen ve Albay Çiçek'in ıslak imzası bulunduğu belirtilen belgeyi yazılı olarak talep eden Askeri Savcılık, belgenin orjinal olup olmadığının araştırılması için Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Dairesi, Jandarma Kriminal Laboratuvarları ve Adli Tıp Kurumu'nda incelenmesini de istemişti. Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau