THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Toplu İntihar girişimi

NafToCeMenT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
Anadolunun Bağrından :)
Mesajlar:
3.246
Konular:
1646
Teşekkür (Etti):
73
Teşekkür (Aldı):
458
Ticaret:
(0) %
11-11-2009 11:39
#1
Exclamation
Toplu İntihar girişimi
7 kız çocuk toplu intihara kalkıştı

Kütahya'da ürküten girişim. 12, 13 yaşlarındaki 7 kız ****** intihara karar verdi. Kızlardan üçü son anda vazgeçti. Diğerleri hapla ölmek istedi
KÜTAHYA'NIN Tavşanlı İlçesi'nde aynı ilköğretim okulunda öğrenim gören F. E. (13), M.E. (13), N.D. (13) ve Ö.F'nin (12) ile 3 arkadaşlarının ürküten girişimi son anda önlendi.

İddiaya göre yedi kız öğrenci, daha önce sürekli buluştukları yere giderek birbirleriyle anlaşıp okul ve aileleriyle ilgili sorunları nedeniyle intihar etmeye karar verdi. Bu karardan bir gün sonra Moymul Mahallesi'nde F.E'nin babaannesinin evinde toplanan F.E, M.E, N.D. ve Ö.F'nin, evlerinden getirdikleri hapları bir tabakta karıştırarak yuttuktan sonra evlerine geri döndü. Diğer 3 kız öğrenci ise intihar düşüncesinden vazgeçti.
Evlerinde rahatsızlandıkları için aileleri tarafından Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 4 kız öğrenci tedavilerinin ardından taburcu edildi. Öğrenciler, ailelerinin davranışları nedeniyle ölmek istediklerini söyledi.
--------------------- ..............................................Kok Türk....................................Alparslan Türkeş...................................THT BOZKURTLAR


.................................................. ..........................
Rehber Kuran Hedef TuranBookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler