THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Hırsızlık için girdi çocuğa tecavüz etti!

KhrYsaOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2009
Mesajlar:
13.911
Konular:
8028
Teşekkür (Etti):
598
Teşekkür (Aldı):
3170
Ticaret:
(0) %
12-11-2009 13:32
#1
Exclamation
Hırsızlık için girdi çocuğa tecavüz etti!

Hırsızlık için girdi çocuğa tecavüz etti!
12 Kasım 2009 Perşembe
Eve hırsızlık için girmişti. Cep telefonlarını topladı, başka şeyler ararken, 8 yaşındaki kız ******nu gördü.Antalya’da geçen yıl hırsızlık yaptığı evin sahibinin küçük yaştaki kız ******nu kaçırdığı ve tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan sanığın 25 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Geçen yıl ağustos ayında, Kepez ilçesinde, gece hırsızlık amacıyla A.Ö’nün evine girdiği, cep telefonu çaldığı, ev sahibinin uyuyan 8 yaşındaki kızı Y.Ö’yü kaçırarak, yakındaki bir inşaatta tecavüz ettiği ve ağlaması üzerine yeniden evinin önüne bıraktığı iddiasıyla tutuklanan sanık İdris Özer’in (32) Antalya 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmasına devam edildi.

Sanık ve avukatının hazır bulunduğu duruşmada, olaya maruz kalan kız ******nun ruh sağlığının bozulup bozulmadığına ilişkin tespitle ilgili "İstanbul Adli Tıp Kurumu 6. İhtisas Kurulu’ndan gönderilen yazıda, Y.Ö’nün yaşının küçük olması nedeniyle ruh sağlığının bozulup bozulmadığına yönelik tespitin yapılamadığı" bildirildi.

Cumhuriyet Savcısı da duruşmada mütalaasını açıkladı.

Savcı toplanan delillerle, sanık Özer’in hırsızlık yaptığı evdeki kız ******nu kaçırdığını, inşaatta tecavüz ettiğini ve ****** yeniden evinin önüne bıraktığı iddialarına yer vererek, sanık hakkında "çocuğa cinsel saldırı", "cinsel saldırı amaçlı alıkoyma ve tehdit", "hırsızlık" ve "konut dokunulmazlığını ihlal" suçlamalarıyla 25 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.

Duruşma, sanık ve avukatının talebi üzerine savunma için süre verilerek ertelendi.
---------------------
KhrYsaOR or ZyXeL

2010 da yarım bıraktıgımız işi bitirmeye geldik !


ZONE-H

gece kadar sessiz ölüm kadar ansızın ...
cücükeko Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler