THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Meydan kavgasında şikayetçi de yok, gözaltı da

_EReNCaN65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
09/2008
Nereden:
VAN
Mesajlar:
7.088
Konular:
4114
Teşekkür (Etti):
86
Teşekkür (Aldı):
3601
Ticaret:
(0) %
13-11-2009 07:11
#1
Cool
Meydan kavgasında şikayetçi de yok, gözaltı da
Belediye önünde herkes birbirine girdi, sopalar havada uçuştu

ADANA Büyükşehir Belediyesi önünde 30 kişinin birbirine girdiği, sopaların havada uçuştuğu, biber gazının kullanıldığı kavganın sonunda şikayetçi de gözaltı da olmadı. Olay sonrası polis merkezine ***ürülen 7 kişi, kimseden şikayetçi olmadıklarını, saldıranların da kim olduğunu bilmediklerini belirtmeleri üzerine serbest bırakıldı.

Olay, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Atatürk Caddesi'ndeki Büyükşehir Belediyesi önünde meydana geldi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili MHP'li Mustafa Tuncel ile Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Sabahattin Karabulut'un tarafları arasında meydana geldiği öne sürülen kavga şöyle gelişti: Karabulut, dün akşam bazı kişilerin saldırısıyla hafif yaralandı. Dövülen Karabulut'a saldırıyı, Tuncel'in adamlarının yaptırdığı iddia edildi. Bu saldırıya karşılık, bu kez, Karabulut'un adamları Büyükşehir Belediyesi'ne baskına geldi. Belediyenin özel güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği grup, bağırıp, Tuncel'i protestoya başladı. Binaya girmeye kalkan gruba, güvenlik görevlileri biber gazı sıkarak müdahale etti. Biber gazından belediye görevlileri de etkilendi.

Bu sırada Tuncel'in taraflarının da gelmesiyle ortalık karıştı. Yaklaşık 30 kişi sözlü tartışmaya, ardından kavgaya başladı. Özel güvenlik görevlilerinin ayırmaya çalıştığı kavga büyüdü. Grup, yumruklarla ve belediye binasında tadilat yapılması nedeniyle getirilen tahta kalaslar, sopalar ve demir çubuklardan alıp, birbirine saldırdı. Büyük park kunilerini de fırlatan saldırganların kavgası 15 dakika kadar sürdü.

Güçlükle ayrılan grup, polisin gelmesiyle farklı yönlere dağıldı. Bu sırada bazı kişilerin, “Bize biber gazı sıkıldı. Bize saldırdılar. Görecek o Mustafa Tuncel gününü” diye bağırdıkları duyuldu. Polisin giderken yakaladığı 7 kişi karakola ***ürüldü. Ancak, kavgayla ilgili şikayetçi çıkmadı. Yakalanan kişiler de serbest bırakıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi koridorlarında, geçen ay da bir akaryakıt istasyonu ruhsatına taraf olanlar arasında yine kavga çıkmıştı.
---------------------
CeHeNNeMDe MeVSiM YoK GüZeLiM HeP YaNaCaKSiN...!


HizLi Yaşa GeNÇ ÖL...!ESKiLeR TaNıR YeNiLeR ÖRNeK ALıR...!

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler