THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Türk Gencini Polis Darbesi mi Ödürdü?

iSyankaraLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
Her Yerden.
Mesajlar:
5.591
Konular:
3438
Teşekkür (Etti):
214
Teşekkür (Aldı):
1045
Ticaret:
(0) %
24-06-2010 17:59
#1
Türk Gencini Polis Darbesi mi Ödürdü?
Polisin uyuşturucu kullandığını iddia ettiği Bartın Kumlucalı Saadettin Işık'ın kafasında çatlaklar olduğu belirtiliyor. Sadettin Işık'ın polis darbeleri sonucu mu, yoksa iddia edildiği gibi uyuşturucu nedeniyle mi komaya girdiği otopsi sonucu açıklığa kavuşacak.

DORTMUND Mengede'de yaşayan Türk genci Sadettin Işık (32), önceki gece yarısı evinin önünde gürültü yaptığı gerekçesiyle çağrılan polisler tarafından gözaltına alınmak istendi. Polis açıklamasına göre, olay yerine gelen polislere mukavemet eden genç, gözüne sıkılan biber gazıyla etkisiz hale getirildi. Elleri kelepçeli olarak Ambulansa alınmak istendiği sırada kalp krizi geçiren Sadettin Işık, kaldırıldığı Castrop Rauxel St. Rochus-Hastanesi'nde komaya girdi. Yoğun bakımda hayata döndürülmeye çalışılan Bartın Kumlucalı Sadettin Işık, dün (Çarşamba) saat 18:15 sularında hayatını kaybetti. Sadettin Işık'ın ölümü, Mart 2008'de Hagen'de benzer bir şekilde hayatını kaybeden Adem Özdamar olayını akıllara getirdi.

POLİS Mİ DÖVDÜ?

Polisin uyuşturucu kullandığını iddia ettiği Sadettin Işık'ın,uyuşturucuya bağlı olarak kalp krizi nedeniyle mi, yoksa, gözaltı işlemi sırasında muhtemelen aldığı darbeler sonucunda mı komaya girdiği, yapılacak otopsi sonrasında açıklığa kavuşacak.

“KAFASINDA YARALAR VARDI"

Sadettin Işık'ın beraber yaşadığı eşi Meral Yılmaz, olayın gece 02:30 sularında Schlagmüller Strasse'de bulunan evlerinin önünde yaşandığını söyledi. Eşinin dışarı çıktığı sırada önce merdivenlerde bir gürültü duyduğunu belirten Meral Yılmaz, daha sonra sokaktan sesler geldiğini söyledi. “Gürültü üzerine olay yerine gelen polisler kelepçe takmak istemiş, o da direnmiş. O esnada neler olduğu bilinmiyor. Hastanede alnında ve ensesinde yara izleri vardıö diye konuştu.

KANDA KOKAİN İZİNE RASTLANDI

Polisten yapılan açıklamaya göre,Sadettin Işık'ın hastanede yapılan testlerinde kanında kokain izine rastlandı. Kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi sonunda belirlenecek. İlk eşinden üç, beraber yaşadığı Meral Yılmaz'dan da 2 yaşında bir ****** bulunan Sadettin Işık'ın işlemler tamamlandıktan sonra memleketi Kumluca'da toprağa verileceği belirtildi.

Görüntü Dökümü:

Ahmet YILDIRIM - CASTROP - RAUXEL - DHA

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler