THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Aliağa Küçük Sanayi Sitesinde Çevre Semineri

iSyankaraLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
Her Yerden.
Mesajlar:
5.591
Konular:
3438
Teşekkür (Etti):
214
Teşekkür (Aldı):
1045
Ticaret:
(0) %
24-06-2010 18:17
#1
Aliağa Küçük Sanayi Sitesinde Çevre Semineri
Aliağa Küçük Sanayi Sitesi'nde bulunan üç sanayi sitesi yöneticilerinin öncülüğünde 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği ve Yükümlülükleri' seminer düzenlendi.

Seminere konuşmacı olarak İl Çevre ve Orman Müdürlüğünden gelen Uzman Biyolog Nur Hilal Özcan, Çevre Mühendisi Göktürk Bursalı ve Çevre Mühendisi Zuhal Gümüştakım sanayicilere 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği ve Yükümlülükleri' hakkında bilgiler verdi.

Seminere Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz, S.S. Aliağa Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Halil Benli, Bakırçay Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Tüzüner, Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Yılmaz Koç ve çok sayıda sanayi çalışanı ve işletme temsilcisi katıldı.

Aliağa küçük sanayi sitesinde bulunan esnaflara yönelik seminerin sonunda söz alan sanayi sitesi sakinlerinden Süleyman Serez, geçmişte Aliağa Belediye Başkanlığı yapanları ve toplantıda davetli olarak bulunan Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz'u eleştirdi.

Serez ve bazı katılımcılar, sanayi sitesinin sularının, yollarının ve çalışma koşullarının kötülüğünden söz ederek, seminerde misafir olarak bulunan Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz'u ve Sanayi Sitesinde bulunan bir geri dönüşüm firmasını eleştirdi.

Bazı katılımcılar da seminerde çok akademik bir dil kullanılmasını eleştirdiler.

Eleştiriler üzerine söz alan Oğuz, '30 yıldır neredeydiniz? Herhalde yalancı derken bana değil, benden öncekilere söylediniz. Kimse bana yalancı diyemez' diyerek tepki gösterdi.

(SSN-SY-MHD) - İZMİR (Anadolu Ajansı) 25 dakika önce.. [2121676]

▪ 9 Günde Sigarayı Bıraktıran Mucize!
▪ Toyota Corolla ve Auris, 4 ay ödemesiz yıllarca sorunsuz

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler