THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Derince Kent Konseyi Gençlik Meclisi 1. Genel Kurulu

iSyankaraLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
Her Yerden.
Mesajlar:
5.591
Konular:
3438
Teşekkür (Etti):
214
Teşekkür (Aldı):
1045
Ticaret:
(0) %
24-06-2010 18:19
#1
Derince Kent Konseyi Gençlik Meclisi 1. Genel Kurulu
Derince Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin 1. Genel Kurul toplantısı yapıldı.

Zübeyde Hanım Kültür Salonu'ndaki kurulda konuşan Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, ilk olarak Derince Kent Konseyi ardından Kadın Meclisi'nin oluşturulduğunu sonra da Gençlik Meclisi'nin kurulduğunu anımsattı.

Alemdar, 'Atılan bu adımlarla yerel demokrasinin ana unsurları bir bir kuruluyor. Bütün bu yapılanlar daha yaşanabilir bir kent için gönüllülük esaslı çalışmalar. Bizlerin de üzerine düşen, seçilen arkadaşlarımıza taşın altına elimizi koyarak gerekli yardımı göstermektir. Değişik kültürlerden gelerek bir Türkiye mozaiğine sahip Derincemiz'de gençlerimizin iyi niyet ve samimiyetle katkı sunacağına inanıyorum' diye konuştu.

Daha sonra Kent Konseyi Gençlik Meclisi çalışma yönergesi kabul edildi ve yürütme kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Derince Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri olarak Özlem Duruk, İlkan Tamer, Cüneyt Özbey, Nurol Çolpa, Samet Ünal, Sema Yaman, Fahri Yıldız, Orkun Malkoç teklif edildi ve yapılan oylamayla yürütme kurulu oluşturuldu.

Derince Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı'na Genel Kurul üyesi Ramazan Yalçın teklif edildi ve yapılan oylamayla Genlik Meclisi Başkanı Yalçın seçildi.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler