THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Osman Baydemir için ölüm emri

KhrYsaOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2009
Mesajlar:
13.924
Konular:
8028
Teşekkür (Etti):
598
Teşekkür (Aldı):
3170
Ticaret:
(0) %
29-06-2010 12:06
#1
Osman Baydemir için ölüm emri
[IMG]file:///C:/Users/Guest/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Guest/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]Malatya'daki cinayetle ilgili olarak Gaziantep'te görevli bir askerin gönderdiği ihbar mektubu ortalığı karıştırdı.

Gaziantep 5'inci Zırlı Tugayı Hava Savunma Birliği'nde görevli bir asker, Malatya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na gönderdiği ihbar mektubunda Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i öldürmesi için tehdit edildiğini ileri sürdü.

Malatya'da 18 Nisan 2007'de Zirve Yayınevi'ni basarak 1'i Alman, 3 kişiyi öldürmekle suçlanan 5'i tutuklu 7 sanığın yargılandığı Malatya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'ne şok bir ihbar mektubu daha geldi.

BAYDEMİR'İ ÖLDÜR BASKISI
Gaziantep 5'inci Zırlı Tugayı Hava Savunma Birliği'nde vatani görevini yaptığını belirten G.S., duruşmada azzettirici olarak tutuksuz yargılanan Varol Bülent Aral'ın, adamları tarafından Osman Baydemir'i öldürmesi için tehditler aldığını öne sürdü.

G.S., ihbar mektubunda konuyla ilgili daha önce de savcılığa dilekçe verdiğini belirtiyor.

"CİNAYETİN TÜM DETAYLARINI BİLİYORUM"
Tüm bildiklerini mahkemede anlatmak istediğini belirten G.S.'nin 4 sayfalık ihbar mektubunda yer alan iddiaların bir bölümü şöyle: "Sayın hakim, Zirve Yayınevi'nde işlenen cinayet ile ilgili daha önce savcılığa dilekçe verdim, ancak dikkate alınmadım. Size yazacaklarımı lütfen dikkate alınız. Ben misyonerlik cinayetini daha önce işleneceğini baştan sona biliyordum. Varol Bülent Aral'ı 2006 yılınca Menzil Adıyaman Kahta çay ocağında tanıdım.

Kendisiyle bir süre samimi olduktan sonra Adıyaman'a gidip gelmeye başladım. Kendisi bir gün bana JİTEM'i bilip bilmediğimi sordu. Bende bildiğimi söyledim. Kendisi bana JİTEM elamanı olduğunu söyledi. Kendisiyle beraber olup yardım edersem her şeye sahip olabileceğimi söyledi.

"MİSYONERLER DEVLETİ BÖLÜYOR"
Varol Bülent Aral telefon kullanmadığı için birilerinin aracılığıyla görüşüyorduk. Buluşmamızda Malatya'daki Hıristiyan ve misyonerlerden bahsetti. Bunların bizim gibi gençleri kandırıp dinimizi devletimizi bölmeye çalıştıklarını, bunların ölmesi gerektiğini söyledi.

Bunları anlatmamın tek sebebi Aral'ın adamları tarafından tehdit edilmem. Benden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Baydemir'i öldürmemi istiyorlar. Benim şu an sizlere anlatacaklarım bu kadar."

Bu arada Zirve Yayınevi davasının son duruşmasında mahkeme başkanı Eray Gültekin, "Herkes dilekçe gönderiyor. Toplumda meşhur olmak istiyorlar" diyerek tepkisini dile getirmişti.
---------------------
KhrYsaOR or ZyXeL

2010 da yarım bıraktıgımız işi bitirmeye geldik !


ZONE-H

gece kadar sessiz ölüm kadar ansızın ...

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler