THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Kız Arkadasını Erkek Arkadaslarına Pazarladı(Türk Gençi)

The Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2007
Nereden:
"-Her Yerden-"
Yaş:
28
Mesajlar:
3.119
Konular:
1761
Teşekkür (Etti):
74
Teşekkür (Aldı):
454
Ticaret:
(0) %
13-08-2010 20:37
#1
Kız Arkadasını Erkek Arkadaslarına Pazarladı(Türk Gençi)
Bizim Gençlerimiz Böyle bişey işde utanmamız lazım.

İlköğretim okulu öğrencisi 14 yaşındaki M.N.G., evine gittiği ağabeyinin kız arkadaşı 19 yaşındaki S.S.’nin tanıştırdığı B.B. ile ilişkiye girmesi nedeniyle kendisine para verdiğini iddia etti.

Güncelleme:13 Ağustos 2010 18:26
Tutuklu yargılanan S.S. serbest kalırken, B.B.’nin ise tutukluluk halinin devamına karar verildi.
Cumhuriyet savcısının hazırladığı iddianameye göre M.N.G, geçen Nisan ayının sonunda, ağabeyinin kız arkadaşı, bir mağazada tezgahtar olarak çalışan S.S. ile tanıştı. M.N.G., kısa süre sonra S.S.’nin, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Çaycuma Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim gören B.D. ile birlikte oturduğu evine gitti.
S.S, “Arkadaşlara oturmaya, eğlenmeye gideceğiz” diyerek M.N.G. ve evde bulunan arkadaşı ****.’yi de yanına alarak erkek arkadaşı S.G.’nin evine gitti. M.N.G, S.S.’nin yönlendirmesiyle kendisini 18 yaşında olarak tanıtarak, ****. ile sevişti. Sabah S.S, “Bu olanları başkasına söyleme” diyerek M.N.G.’ye 100 lira verdi.
5 Haziran’da Seviye Belirleme Sınavı’na giren M.N.G.’nin akşam eve dönmemesi üzerine ailesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulundu. S.S., evinde kalan ve arandığını öğrendiği M.N.G.’yi karakola gönderdi. Ailesine teslim edilen M.N.G., S.S. tarafından para karşılığında fuhuş yapmaya zorlandığını söyledi. Ailenin şikayeti üzerine ifadesine başvurulan M.N.G., sınavdan sonra S.S. ve B.D.’nin kaldığı eve gittiğini, burada B.B. ile ilişkiye girdiğini, karşılığında da S.S.’nin kendisine 20 lira verdiğini ileri sürdü.
****. ve B.B.’nin dışında kimseyle ilişkiye girmediğini anlatan M.N.G., “S.S., ****. ile birlikte olduktan sonra ise bana 100 lira verdi ve ‘Benimle bu işe devam edersen, bu işi yaparsan çok paran olur’ demişti” dedi.
M.N.G.’nin doktor raporunda bakire olduğu belirlenirken, S.S, B.D, B.B. ve ****, gözaltına alındı. Sanıklardan B.B., 18 yaşında olduğunu sandığı M.N.G. ile kendi isteğiyle ters ilişkiye girdiğini söylerken, ****. ise suçlamayı kabul etmedi. S.S. ve B.D. ise M.N.G.’yi fuhuşa zorlamadıklarını, yer temin etmediklerini, kendi isteği ile ilişkiye girdiği iddiasında bulundular. Sanıklardan S.S. ve B.B. ‘Çocuğun nitelikli cinsel istismarı ve ****** cinsel amaçla hürriyetinden yoksun kılmak’ suçlamasıyla tutuklanırken, B.D. ve ****., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
DURUŞMA BASINA KAPALI YAPILDI
Haklarında 15’er yıl hapis cezası istemiyle dava açılan sanıklar, Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde dün ilk kez hakim karşısına çıktı. M.N.G’nin, annesi F.G. ve babası R.G. ile birlikte hazır bulunduğu duruşma, alınan gizlilik kararı üzerine basına kapalı yapıldı.
15 kişinin tanık olarak dinlendiği 6 saat süren duruşma sonunda S.S, yöneltilen suçun niteliği, kanıt durumu ve tutuklu kaldığı süre göze alınarak serbest bırakılırken, B.B.’nin tutukluluk halinin devamına karar verildi. Duruşma, M.N.G.’nin ruh ve beden sağlığının bozulup bozulmadığı yönünde ZKÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nden gelecek raporun beklenmesi ve diğer tanıkların dinlenmesi için ertelendi.
---------------------
Söylediklerim ile kulaklarınız çınlamıyorsa hazmedemiyosunuzdur beni.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler