THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

İç Anadolu Bölgesi - 14.08.2010 / Cumartesi

iSyankaraLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
Her Yerden.
Mesajlar:
5.591
Konular:
3438
Teşekkür (Etti):
214
Teşekkür (Aldı):
1045
Ticaret:
(0) %
14-08-2010 11:34
#1
İç Anadolu Bölgesi - 14.08.2010 / Cumartesi
ESKİŞEHİR

MİLLİ İRADE: Pitbull saldırısı

Pitbull cinsi köpek parkta salıncakta sallanan 11 yaşındaki Jülide Pelin Uyanık ile 8 yaşındaki Sami Sefa Uysal’a saldırdı. 2 ****** yaralayan pitbull, kendisine müdahalede bulunan Sami Sefa Uysal’ın 32 yaşındaki babası Soner Uysal’ı da bacağından ısırdı.

Sakarya: 20 lira için 20 yıl hapis

PTT Şubesini soymak isteyen iki gence toplam 20 yıl hapis cezası verildi. Gençlerin soyma girişiminde bulundukları PTT Şubesinin kasasında ise o an 20 lira olduğu anlaşıldı.

SONHABER: Aferin sana şirin kuçu kuçu

Yasa, ‘Tasmasız ve ağızlıksız dolaştırmak yasak’ diyor, ama denetleyen çıkmıyor. Yine bir pitbull iki ****** ısırıyor, onları kurtarmak isteyen baba da. Eleştirsek, ‘hayvanseverler’ mail yağdırıyor. O zaman aferin!

2EYLÜL: Pitbull dehşeti

Çamlıca Mahallesi’nde oynayan iki çocuğa saldırıp yaralayan sahibi henüz belirlenemeyen pitbull cinsi köpek, oğlunu kurtarmaya çalışan babayı da ayağından ısırdı.

İSTİKBAL: Parkta dehşet

Pitbull cinsi köpek parkta oynayan iki çocuğa saldırdı. Sahibi henüz belirlenemeyen köpek, oğlunu kurtarmak isteyen babayı da ısırarak yaraladı.

ANADOLU: Bu kadarına da pes!

Küçük yaşlarda annesi ve babası boşanan, kazandığı üniversiteyi ailevi sorunlar nedeniyle bırakmak zorunda kalan ardından felç geçirip ailesini kaybeden genç kadın, yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen hayata tutunmaya çalışıyor.

ŞEHİR: Önce kriz şimdi imar!

Eskişehir’in yerli sermayelerinden Zeytinoğlu AŞ’ye ait Eston adlı şirkete 2009 yılında TMSF Esbank’tan kalan borçlar nedeniyle el koymuştu. OSB’ye taşınan fabrikada üretim dururken 45 yıl binlerce kişiye ekmek kapısı olan eski fabrika sahası imar düzenlemesi nedeniyle yol boyunca fabrikada kepçeler yıkım yapmaya başladı.

YENİGÜN: “Dua ile ayaktayım”

Küçük yaşta anne ve babası boşandı, kazandığı üniversiteden ailevi nedenlerden dolayı ayrıldı, felç geçirdi ve ailesini kaybetti ama azmini ve umudunu hiç kaybetmedi. 10 gün önce evsiz kalan ve muhtar Ali Çıraklı’nın yardımları ile kiralık bir ev bulan 42 yaşındaki Meryem Eroğlu, “Bu kadar sıkıntıya rağmen dualarla ayaktayım” diyor.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler