THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 14.08.2010 / Cumartesi

iSyankaraLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
Her Yerden.
Mesajlar:
5.591
Konular:
3438
Teşekkür (Etti):
214
Teşekkür (Aldı):
1045
Ticaret:
(0) %
14-08-2010 11:36
#1
Güneydoğu Anadolu Bölgesi - 14.08.2010 / Cumartesi
ŞANLIURFA

HÜRRİYET: BELEDİYEYE İCRA GELDİ

Bitlis’in Tatvan ilçe Belediye Başkanı Abdullah Ok, Hak-İş Sendikası’nın

15 yıllık alacağı 3 milyon 400 bin lirayı tahsil etmek için belediyenin hesaplarını bloke ettirdiğini söyledi.Başkan Ok, 3 dönemdir Tatvan Belediyesinde yetkili sendika olan Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Sendikasının yetki hakkını kaybedince alacağını talep etmesi için manidar bulunduklarını belirtti.

SEMBOL: RAMAZAN GELDİ DENETLEMER ARTTI

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte belediye zabıta ekipleri ile Tarım İl Müdürlüğü görevlileri vatandaşların sağlıklı ve uygun koşullarda alışveriş yapabilmesini sağlamak amacıyla denetimlerini arttırdı.

ŞANLIURFA: GIDA BANKASI YARDIMLARI SÜRÜYOR

Şanlıurfa Belediyesi bünyesinde Ahmet Bahçıvan İş Merkezi’nde hizmet veren Gıda Bankası yoksul ailelere yönelik gıda ve giyim yardımlarını sürdürüyor.

YENİGÜN: MEYAN ŞERBETİNE DİKKAT

Ortadoğu Hastanesi Kalp ve Damar Hastalıkları uzmanı Doç.Dr. Remzi Yılmaz, meyan şerbetinin faydalarının yanında çok ciddi yan etkilerlinin bulunduğunu söyledi.

KİLİS

KENT: ERYILMAZ’DAN REKTÖRLÜĞE ZİYARET

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Ali Eryılmaz, Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Beraberinde çeşitli mozaik çalışmalarının olduğu eserleri de getiren Eryılmaz, bunları Rektör Güvenç’ e armağan etti. Rektör Güvenç Sodes destekli “Mozaik Hayat Bulsun Herkes Kilis’i Duysun” projesi kapsamında hazırlanan, büyük beğeni toplayan ve mozaikten yapılan eserler için teşekkür etti.

KİLİSİN SESİ:ESKİYEN KANALİZASYON HATLARI YENİLENİYOR

Kilis Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Aşıt Mahallesinde bulunan Enstitü ve Hastane Sokağında eskiyen kanalizasyon boruları yenilenerek, kilit taşı döşeme çalışmalarına başlanıyor.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler