THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Galatasaraylılığını Askıya Aldı

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.540
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
0
205
17-01-2011 18:21
#1
Galatasaraylılığını Askıya Aldı
Taner Yıldız, TT Arena Açılışında Yaşananlardan Sonra Galatasaraylılığını Askıya Aldığını Söyledi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türk Telekom Arena açılışında yaşananlardan sonra Galatasaraylılığını askıya aldığını söyledi. Başbakan'ın o protestoları hak etmediğini söyleyen Yıldız, "Bir Galatasaraylı olarak evde de çocuklarımızla konuştuk. Şu anda Galatasaraylı değiliz." dedi.

Bünyan, Pınarbaşı, Sızır ve Çamardı hidroelektrik santrallerinin, Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım AŞ'ye devri törenine katılan Yıldız, gazetecilerin sorularını cevapladı. Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışında Galatasaraylı bazı taraftarların Başbakan'ı protesto etmesinin aktarılması üzerine Yıldız, "Cumartesi gününe kadar Galatasaraylıydım ama ilişkilerimi gözden geçiriyorum." dedi.

Başbakan'a yapılan protestoları Galatasaray'a ve Galatasaraylılara yakıştıramadığını dile getiren Yıldız, Galatasaray'ın bunu onaracağını belirtti. Yıldız, "Yani şu anda Galatasaraylı değil misiniz?" soruna, "Şu anda askıya almış izliyorum. Şu anda başka takıma geçmedim." cevabını verdi.

REKABET KURULU KARARI

Rekabet Kurulu'nun elektrik dağıtım özelleştirmelerine ilişkin kararıyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan Enerji Bakanı Yıldız, Kurul'un kararlarına kayıtsız kalamayacaklarını söyledi. Kararı, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ve Maliye Bakanlığı ile beraber değerlendirip gereklerinin yerine getirileceklerini vurgulayan Yıldız, Venezuela'da da petrol başlıklı ilişkilere önem verdiklerini ifade etti.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler