THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Bu da Oldu!

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
17-01-2011 18:26
#1
Bu da Oldu!
Tarihi İnkilap Vapuruna Kat Çıktılar

Bir önceki dönem Belediye Başkanlığı yapan AK Partili Barbaros Binicioğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden 25 bin dolara satın alarak Yalova'ya getirttiği 'İnkılâp' vapuru, restoran veya otel olarak kullanılması için 22 yıllığına Atalaylar Turizm'e ihale edildi.

İhalenin ardından otel yapmayı planlayan şirket yetkilileri, İnkılap Vapuru'na kat çıktı.

Bunun üzerine duruma eski Başkan Barbaros Binicioğlu tepki göstererek, vapurun orijinalliğinin korunması gerektiğini belirtti.

Vapurda yapılan kat artışı ile ilgili İçişleri Bakanlığı'na ve Yalova Valiliği'ne suç duyurusunda bulunacağını söyleyen Binicioğlu'na vatandaşlar da destek verdi.

Vapurda yapılan çalışmaların, vapuru gecekondu görüntüsüne büründürdüğünü söyleyen vatandaşlar, "Vapur, vapur olmaktan çıkmış durumda. Adeta gecekonduya benziyor. Çok katlı değil de daha farklı değerlendirilebilirdi. Daha kalıcı bir eser bekliyorduk. İçerisinde nelerin olacağı açıkça belirtilmiyor. Kamuoyuyla paylaşılmıyor. En son otel olacağı şeklinde bir duyum aldık. Ne olacaksa işletmeci ya da belediyenin bunu kamuoyuyla açıkça paylaşmalı" diye konuştu.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler