THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

İzmir ve İstanbul'da Kaçak Kaçak Tütün ve İlaç Operasyonu

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
17-01-2011 18:27
#1
İzmir ve İstanbul'da Kaçak Kaçak Tütün ve İlaç Operasyonu
İzmir ve İstanbul'da Düzenlenen Eş Zamanlı Operasyonlarda Çok Sayıda Gümrük Kaçağı Tütün ve İlaç Ele Geçirildi. Operasyonda 7 Kişi Gözaltına Alındı. Bir İhbar Üzerine Harekete Geçen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Yapılan Araştırmaların Ardından İstanbul ve İzmir'de Bazı İşyerlerine Operasyon Düzenledi.

İzmir ve İstanbul'da düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda çok sayıda gümrük kaçağı tütün ve ilaç ele geçirildi. Operasyonda 7 kişi gözaltına alındı.
Bir ihbar üzerine harekete geçen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri yapılan araştırmaların ardından İstanbul ve İzmir'de bazı işyerlerine operasyon düzenledi. Operasyonda yurt dışından kaçak olarak getirildiği belirlenen 8 bin 240 paket sigara, 188 paket tütün, 3 bin 605 adet cinsel içerikli kaçak hap, 5 adet emtia, 61 sahte etiket, 27 adet fişek ve 1 adet 7.65 çapında tabanca ele geçirildi. Gözaltına alınan C.D., H.D., A.G.D., B.A., M.Ü., Ş.D. ve H.S. sorgularının ardından adliyeye sevk edildi
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler