THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Kahta Polisi, Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Müdürlerini Unutmadı

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.540
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
17-01-2011 18:28
#1
Kahta Polisi, Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Müdürlerini Unutmadı
Adıyaman'ın Kâhta İlçesinde 2 Yıl Önce Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Eski Emniyet Müdürü Yusuf Saygılı, Arkadaşları Tarafından Anıldı. Kâhta Toplum Destekli Büro Amirliği'nde Görevli Arkadaşları Tarafından Saygılı İçin Zeynel Camii'nde Mevlidi Şerif Okutuldu.


Adıyaman'ın Kâhta ilçesinde 2 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden eski Emniyet Müdürü Yusuf Saygılı, arkadaşları tarafından anıldı.
Kâhta Toplum Destekli Büro Amirliği'nde görevli arkadaşları tarafından Saygılı için Zeynel Camii'nde Mevlidi Şerif okutuldu.

Emniyet Müdürü Yusuf Saygılı, İki yıl önce gece vakti evinde aniden rahatsızlanmış ve Adıyaman Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken yolda hayatını kaybetmişti. Arkadaşlarını unutmayan Kâhta İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği personelleri de Saygılı için mevlit okuttu. Saygılı'nın birlikte görev yaptığı arkadaşları mevlide katılanlara Zeynel Camii bahçesinde lokum ve çeşitli ikramlarda bulundu.

Mevlidi Kâhta İlçe Emniyet Müdürü Ergün Ülger, Adıyaman İl Emniyet Müdürü Bülent Erkan'ın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan amir ve memurlarla vatandaşlar da dinledi.

KİMDİR

Tokat'ta 1965 yılında doğan Yusuf Saygılı, ilk, orta ve lise öğrenimi Ankara'da tamamladı. Polis Akademisi'nden 1991 yılında mezun olan Saygılı, 1991–2006 yılları arasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinde görev yaptı. Adıyaman'ın Kâhta ilçesinde 2006–2008 yılları arasında İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Saygılı, evli ve 3 çocuk babasıydı.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.
tehlike80 Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler