THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Yavuz Hırsız!

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
21-01-2011 15:22
#1
Yavuz Hırsız!
İstanbul'da aynı iş yerine bir hafta arayla giren hırsız güvenlik kameralarınca saniye, saniye görüntülendi. Doğalgaz sistemleri ve kombi satan iş yerine pazar günleri açık olmadığı zamanlarda giren hırsızın rahat hareketleri dikkat çekti.

İş yerinin arka camından giren zanlı ilk hırsızlığında iş yerinde bulunan laptopları alırken kameralara yakalandı. Masanın altında bulunan laptopları büyük rahatlıkla alan hırsız olaydan bir hafta sonra ise aynı işyerine hırsızlık için geldi.

Yine işyerinin açık olmadığı pazar gününü seçen hırsız bu defa ise ilk iş olarak güvenlik kameralarını kapattı. İkinci sefer girdiği işyerinden bu kez de bir televizyon ile bilgisayar monitörü alan hırsız kayıplara karıştı. İki hafta içerisinde işyerine giren hırsızın yaklaşık 5 bin lira zarara neden olduğunu belirten Murat Kalkanoğlu 'İlk girişinde iki laptop ikinci girişinde ise televizyon ve monitörümüzü aldı.

Yaklaşık 5 bin liralık bir zarara uğradık. Ancak aldığı laptoptaki yaklaşık bir senelik çalışmalarımızın bizim için parayla ölçülmeyecek kadar önemi vardı. Emniyet yetkilileri şahsın bilindik birisi olduğunu ve kısa sürede yakalanacağını söylediler' şeklinde konuştu. Parmak izi bırakmamak için işyerindeki kapıları açarken oldukça dikkatli davrandığı gözlenen hırsızın yakalanması için polis ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler