THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Defne Joy Foster'in Cenazesi Otopsi İçin Adli Tıp'ta

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
02-02-2011 12:51
#1
Defne Joy Foster'in Cenazesi Otopsi İçin Adli Tıp'ta
Defne Joy Foster'in Cenazesi Otopsi İçin Adli Tıp'ta

DEFNE JOY FOSTER'İN CENAZESİ OTOPSİ İÇİN ADLİ TIP'TA

* Arkadaşı Arda Esen, "Eşi bunun bir rüya olduğunu düşünüyor ve rüyadan uyanmak istiyor. Keske rüya olsa, hepimiz aynı şeyi istiyoruz. Çünkü 1.5 yaşında Can Kılıç'ın annesi sonuçta"

"Gayet enerjik, spor yapan biriydi. En son dün görüştük. Çok iyiydi, cok iyiydi" Arkadaşının evinde ölü bulunan Defne Joy Foster'in cenaze otopsi için Adli Tip Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Ölum sebebi araştırılan Foster'in cenazesi Caddebostan'daki Halim Kerem Altan'ın evinden çıkarılarak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na getirildi. Arkadaşlarıyla buraya gelen Foster'in eşi Ilker Yasin Solmaz hastane önünde uzun süre bekledi. Bu arada tiyatro Oyuncusu Arda Esen de arkadasi Ilker Yasin Solmaz'ı yalnız bırakmadı. Yaklaşık 1saat burada kalan cenaze Adli Tıp Kurumuna ait cenaze nakil araciyla Yenibosna'daki Adli Tip Kurumu Morguna ***ürüldü. Cenazenin gidişinin ardından hastaneden çıkan esi İlker Yasin Solmaz açıklama yapmadan ayrıldı

"ASTIM HASTASIYDI"

Arkadaşı İlker Yasin Solmaz'ı bir an olsun yalnız bırakmayan tiyatro Oyuncusu Arda Esen, " Biz de açıkcası cok fazla detay bilmiyoruz. Sizin bildiğiniz kadar biliyoruz. Biz sabah olayı duyar duymaz hemen olay yerine geldik. Doktorların bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Adli Tıp'ta sonucu alacağız" dedi. Defne Joy Foster'in astım hastası oldugunu soyleyen Esen, "Gayet enerjik, spor yapan biriydi. Buzda Dans'a devam ediyordu. İyi dostuz çok yakın arkadaşız . Hemen hemen her gün beraberiz. En son dün görüştük. Çok iyiydi, cok iyiydi " diye konuştu. "RÜYADAN UYANMAK ISTIYOR"

Foster'in eşi İlker Yasin Solmaz'ın durumunun kötü olduğunu söyleyen Esen, "Bunun bir rüya olduğunu düşünüyor ve rüyadan uyanmak istiyor. Keske rüya olsa, hepimiz aynı şeyi istiyoruz. Çünkü 1.5 yaşında Can Kılıç'ın annesi sonuçta. Zor bir süreç. Allah sabır versin hepimize mekanı cennet olsun" şeklinde konuştu.

Goruntu Dokumu

- ------------

- Eşi Ilker Yasin Solmaz ve arkadasları

- Hastane morgundan detay

- Cenaze nakil aracının gelişi

- Cenazenin araca konulmasi

- Aracin morgdan ayrilmasi

- Esi İlker Yasin Solmaz'ın siyah araca binişi

- Aracın gidişi

- Tiyatro Oyuncusu Arda Esen ile röp.

- Cenazenin Adli Tıp'a girişi

- Genel detaylar
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler