THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Hatice Foster'ın evlat acısı!

RaxiD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
06/2010
Nereden:
127.0.0.1
Mesajlar:
3.964
Konular:
685
Teşekkür (Etti):
775
Teşekkür (Aldı):
1701
Ticaret:
(0) %
02-02-2011 23:55
#1
Hatice Foster'ın evlat acısı!
Sürekli gözyaşı döken anne Foster’ın sözleri yürek burktu...Kadıköy'de, bir arkadaşına ait evde ölü bulunan sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster'in annesi Hatice Foster da İzmir'den İstanbul'a geldi. Yaşadığı acı nedeniyle ayakta durmakta zorluk çeken ve sürekli gözyaşı döken Hatice Foster, tekerlekli sandalye ile uçaktan alındı.

Gökhan ARTAN / Özge EĞRİKAR-Olcayto OKUR / Turhan ARSLANOĞLU/ AHT

Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile saat 16:00 da İzmir'den İstanbul'a gelen anne Hatice Foster, Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali'nde yaşadığı acı nedeniyle ayakta duramadığı için tekerlekli sandalye kullandı.Akrabaları tarafından İzmir'den getirilen ve sürekli gözyaşı döken anne Foster, "Defnem, Defnem. Allah bana sabır versin" demesi havalimanındaki bazı yolcuları da ağlattı.

Defne Joy Foster'ın avukat'ndan basın açıklaması:
"Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı ve sevdiği arkadaşımız, dostumuz, kardeşimiz, kızımız herşeyimiz Defne Joy Foster’ı bu sabaha karşı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Bu zor günümüzde yanımızda olan tüm sevenlerine ve basın mensuplarına teşekkür ederiz. Ancak, bu acı olayla ilgili olarak basında yer alan bazı asılsız ve yaralayıcı haberler üzüntümüzü daha da arttırmakta ve Defne Joy Foster’ın geride bıraktığı güzel anılara, kalplerimizdeki sevgisine zarar vermektedir.

Bu acı olayın meydana geliş nedenine ilişkin olarak kesin ve son bilgiye adli tıp raporu ile ulaşılacak olup, şuanda basında yer alan bazı çirkin haberlerin gerçekle ilgisi yoktur. Defne Joy Foster’ın aramızdan ayrılmasına sebep olan olayla ilgili olarak şu anki en kuvvetli ihtimal astım rahatsızlığına bağlı ani bir krizin ölümü tetiklemiş olması ihtimalidir. Bunun dışındaki tüm bilgi ve haberler asılsız olup, başta ailesi olmak üzere tüm sevenleri bu haberlerden büyük bir acı duymaktadırlar.

Yapılan bu açıklamada yer alan bilgiler dışında, ölüm nedeni ve Defne Joy Foster hakkında ileri sürülen asılsız ve kişilik haklarına saldırı teşkil eder tüm haberler hakkında tarafımızca yasal yollara başvurulacak olup, ailesi ve sevenlerinin bu zor gününde duyarlı davranışları için tüm basın mensuplarına şimdiden teşekkür ederiz.

Cenazesi yarın ( 03.02.2011) Zincirlikuyu Camii’nde öğlen namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilecektir. Tüm sevenlerine ve basın mensuplarına büyük bir acı ve üzüntüyle duyurulur. "
EŞİYLE EN SON SAAT 10.00'DA GÖRÜŞTÜ
Defne Joy Foster'in ölümünün ardından ifadesine başvurulan eşi İlker Yasin Solmaz'ın olay akşamı en son saat 10.00'da telefonla görüştüklerini anlatarak "Astım hastase olduğu ve sürekli ilaç kullandığı için uyuşturucu ya da benzeri bir hap kullanmazdı. Ama alkol alıdı" dediği öğrenildi. Solmaz'ın eşinin kesin ölüm nedeninin belirlenmesini istediği ancak şikayetçi olup olmama konusuna sonra karar vereceğini bildirdiği kaydedildi.
Foster'in yapılan inceleme sonucunda ise sol alnında yeni oluşmuş bir sıyrık belirlendiği ifade edildi.
DEFNE'NİN EVİNDE SESSİZLİK HAKİM
İzmir'den İstanbul'a gelen Defne Joy Foster'in annesi Hatice Foster, kızının Nişantaşı Poyracık Sokak'taki evine yakınlarının kolları arasında girebildi. "Defnem Defnem" diye ağlayan ve ayakta durmakta zorluk çeken acılı kadın, yakınları tarafından sakinleştirilemedi.
Bu arada Foster'in 1.5 yaşındaki oğlu Can Kılıç, öğleden sonra komşuları tarafından Nişantaşı'ndaki daireden alınarak başka bir eve ***ürüldü. Eve gelen Defne'nin dayısı, "Allah'ım sen nasıl kıydın kızıma" diye isyan ederek binaya girdi.
loth Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler