THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Marmaris - Tom İle Misha İyileşiyor Sahibinin Piyasaya Olan Borcu Yüzünden El Konuldu

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.540
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
0
309
03-02-2011 10:58
#1
Marmaris - Tom İle Misha İyileşiyor Sahibinin Piyasaya Olan Borcu Yüzünden El Konuldu
Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde Gösteri Yaparlarken, Sahipleri Ukraynalı İşadamı Alexandeer Kuznetsov'un Piyasaya Olan Borcu Yüzünden İcra Yoluyla El Konulduktan Sonra Marmaris'teki Rehabilitasyon Merkezine Getirilen Tom ile Misha İsimli Yunusların Hızla İyileştikleri Belirtildi.

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde gösteri yaparlarken, sahipleri Ukraynalı işadamı Alexandeer Kuznetsov'un piyasaya olan borcu yüzünden icra yoluyla el konulduktan sonra Marmaris'teki rehabilitasyon merkezine getirilen Tom ile Misha isimli yunusların hızla iyileştikleri belirtildi.

Tom ile Misha'nın tedavi ve rehabilitasyonlarının sürdürüldüğü Marmaris'in Karacasöğüt Köyü'ndeki merkezin sorumlusu Derya Yıldırım özgürlüklerine kavuşmalarına çok az kaldığını söyledi. Yunusların yeni ortam ve yeni yaşama hızla uyum sağladıklanını anlatan Derya Yıdırım "İlk geldiklerinde günde 1 kilo dondurulmuş balığı zorla yediriyorduk. Şimdi her biri 7.5 kilo balık yiyor. Olmaları gereken kiloya ulaşmaları hatta aşmaları gerekir. Çünkü bırakıldıkları doğal ortama alışıncaya kadar kilo kaybediyorlar. Yakında canlı balıkla beslemeye başlayacağız. Canlı balıkla beslenmeye alışmaları gerekir. Çünkü doğal ortamda canlı balıklarla beslenmek zorunda olacaklar. Doğal ortama alışmaları için de insanla temaslarını kesmemiz gerekiyor. Tom ve Misha'nın özgürlüklerine kavuşmalarına çok az kaldı" dedi.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler