THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

2 Duvarı Delip Kuyumcuyu Soydular

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
04-02-2011 12:39
#1
2 Duvarı Delip Kuyumcuyu Soydular
Esenyurt'ta Bir Kuyumcuyu Gözüne Kestiren Hırsızlar, Altınlara Ulaşabilmek İçin Önce Güvenlik Kamerası Kablolarını Kesti Ardından da İki Duvarı Deldi. Hırsızlar Girdikleri Kuyumcu Dükkanından Yaklaşık 25 Bin Liralık Altını Alarak Kaçtı.

Esenyurt'ta bir kuyumcuyu gözüne kestiren hırsızlar, altınlara ulaşabilmek için önce güvenlik kamerası kablolarını kesti ardından da iki duvarı deldi. Hırsızlar girdikleri kuyumcu dükkanından yaklaşık 25 bin liralık altını alarak kaçtı.

Esenyurt Balıkyolu Caddesi üzerinde inşaat halindeki binaya gelen hırsızlar, önce binanın merdiven boşluğundaki duvarı delerek buzdolabı tamiratı yapılan dükkana girdi. Tamircinin de duvarını delen hırsızlar, bitişikteki kuyumcu dükkanına ulaştı. İki duvarı delerek kuyumcuya giren hırsızlar yaklaşık 25 bin lira değerindeki altını alarak kaçtı. Sabah saatlerinde kuyumcu dükkanını açmak için gelen Coşkun Kaymak içeri girdiğinde duvarın delinerek altınların çalındığını farketti. Kaymak durumu polise bildirdi. Güvenlik kameralarının elektrik bağlantılarını da kesen hırsızları yakalamak için polis ekipleri kuyumcuda parmak izi çalışması yaptı. Dükkan sahibi Coşkun Kaymak'ın ağabeyi Ali Rıza Kaymak, 'Sabah kardeşim geldiğinde hırsızlığı farketmiş. Arka tarafta bulunan duvarları delerek hırsızlığı gerçekleştirmişler. Yine de ucuz atlattık çünkü diğer altınların bulunduğu kasayı açmamışlar. Yaklaşık 25 bin liralık altın çalmışlar' şeklinde konuştu. Kuyumcu ve duvarların delindiği diğer dükkanda inceleme yapan polis ekiplerinin hırsızları yakalamak için çalışmaları devam ediyor.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler