THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Defne de İğne İzi Yok

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
04-02-2011 12:46
#1
Defne de İğne İzi Yok
Sunucu - Oyuncu Defne Joy Foster'ın cesedi üzerinde Kadıköy Cumhuriyet Savcısı'nın ve Adli Tıp Kurumu'nun yaptığı ilk incelemenin sonuçları belli oldu.

Kerem Altan'ın Kadıköy'deki evinde yaşamını Foster için Adli Tıp Kurumu tarafından verilen ön raporda, ölüme sebebiyet verecek darp, cebir, iğne izi, morluk gibi belirtilere rastlanmadığı belirtildi.

Foster'ın kesin ölüm nedeninin kan ve doku örneklerinin incelenmesinin ardından ortaya çıkacağı ve bunun açıklanmasının yaklaşık 1.5 ay süreceği söylendi.

İncelemede, Foster'ın sol alnında yeni oluşmuş bir sıyrık belirlenirken (olay sırasında düşmeden kaynaklanmış olabileceği belirtildi), otopsi sırasında savcısı eş İlker Yasin Solmaz'ın ifadesine başvurdu.

Solmaz eşiyle en son 22.00 sıralarında telefonla görştüğünü, kendisine arkadaşlarıyla buluşacağını söylediğini, eşinin astım hastası olduğunu ve sürekli ilaç kullandığını söyledi.

Eşinin alkol kullandığını ancak uyuşturucu ve benzeri bir madde kullanmadığını belirten Solmaz, şikayetçi olup olmama konusuna sonra karar vereceğini ifade etti.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler