THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Şehitler Mahallesi’nde Hizmet Turu

Tenacius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2010
Nereden:
Wants to be anywhere
Mesajlar:
3.541
Konular:
3262
Teşekkür (Etti):
41
Teşekkür (Aldı):
168
Ticaret:
(0) %
05-02-2011 11:21
#1
Şehitler Mahallesi’nde Hizmet Turu
Belediye başkanı Cengiz Ergün, şehitler mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi. Mahalle ziyaretinde Sevim Nur Taş isimli küçük bir kız tarafından çiçekle karşılanan Başkan Ergün, küçük kıza nezaketinden dolayı teşekkür ederken, mahallelilere de sorunların çözümü noktasında çalışmaların hızlandırılacağı sözünü verdi.

Şehitler Mahallesi'ni ziyaret eden Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mahallede devam eden çalışmaları inceledi. Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Bayram Laçalar, Azmi Açıkdil, Fen İşleri Müdürü Cem Çöllü ile birlikte bazı belediye meclis üyelerinin katıldığı mahalle ziyaretinde Sevim Nur Taş isimli küçük bir kız tarafından çiçekle karşılanan Başkan Ergün, nezaketinden dolayı küçük kıza teşekkür etti.

İlk olarak Şehitler Mahalle Muhtarı Hüseyin Gençoler ile görüşen Başkan Ergün, daha sonra mahalleyi gezdi. Özellikle mahallede yaşanan kaldırım ve asfalt sıkıntılarının öncelikle çözüleceğini müjdeleyen Başkan Ergün, park ve spor alanı isteyen bazı bayanların da isteğinin en kısa zamanda yerine getirileceğini ifade etti. Belediye Başkanı Cengiz Ergün Şehitler Mahallesi'ne yağmur altında yaptığı ziyaretin ardından, mahallede bulunan bir kahvehanede vatandaşlarla birlikte çay içti.

Mahallede Kaldırım ve Kamulaştırma Çalışmaları Devam Edecek
Şehitler Mahallesi'nde devam eden kaldırım, bordür ve yağmur suyu drenajı çalışmalarında gelinen noktayı inceleyen Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yol kapatan metruk evlerin kamulaştırma çalışmalarının da devam edeceğini söyledi. Yeni bir mahalle olan Şehitler Mahallesi'nde mezbelelik görüntülerin ortadan kalkması için çalışmaların devam edeceğini belirten Başkan Ergün'e mahalle sakinleri de hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.
---------------------

Düşünmeden konuşmanın cezası,konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler