THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

Seçenekler

Çarkın'ın Gösterdiği Yerden Ne Çıktı?

Alagros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2011
Nereden:
EJAAD.
Mesajlar:
7.371
Konular:
4356
Teşekkür (Etti):
40
Teşekkür (Aldı):
747
Ticaret:
(0) %
22-12-2011 23:29
#1
Arrow
Çarkın'ın Gösterdiği Yerden Ne Çıktı?


Bazı faili meçhul cinayetlerle ilgili tutuklu bulunan eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın, Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, eski bir askeri arazi olduğu iddia edilen alanda faili meçhul cinayetlerle ilgili yer gösteriyor. Güvenlik amacıyla çelik yelek giydirilen Çarkın'ın, bileğinden terörle mücadele polisine kelepceli oldugu gözlemlendi


Sabah saatlerinde Silivri Emniyet Müdürlüğü'nden polis konvoyu eşliğinde yola çıkarılan Çarkın, ekipleri Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine getirdi. Burada emniyet güçlerini Büyükçavuşlu Beldesi'ne yönlendiren Çarkın, öldürülen MİT'çi Tarık Ümit'in aracının bulunduğu yerden yaklaşık 500 metre ileride bir arazide faili meçhullerle ilgili yer gösterdi. Ardından aynı bölgede 2 kilometre mesafede eski bir askeri arazi olduğu iddia edilen alanda faili meçhul cinayetlerle ilgili yer gösteriyor.

İŞTE İLK SONUÇ

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu cezaevinden yer gösterme işlemi için çıkarılarak İstanbul'a getirilen Ayhan Çarkın, Silivri'de gösterdiği yerlerdeki aramalardan sonuç alınamadı. Son olarak arama yapılan Beyciler köyündeki ormanlık arazide kazılan bölge boş çıktı.

Bu arada kazı yapılan bölgeye gelen Avukat Taylan Tanay ve bir grup arkadaşı, faili meçhul cinayetlere kurban gidenleri temsilenen Savcı'dan bilgi almaya geldiklerini söyledi. Tutanaklar imzalandıktan sonra Ayhan Çarkın yeniden Silivri Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

Çarkın'ın Emniyet Müdürlüğü'nden sonra Kadıköy Fenerbahçe'de yer göstereceği ve ardından da yine yer göstermesi için Sapanca'ya ***ürüleceği öğrenildi. Fenerbahçe ve Sapanca'daki yer göstermelerin bu gece mi Yarın mı yapılacağına Çarkın'a eşlik eden Cumhuriyet Savcısı karar verecek.

"ÇELİK YELEK GİYEN ÇARKIN KOLUNDAN POLİSE KELEPÇELİ"

Burada polise detaylı şekilde bilgi veren Çarkın'ın üzerinde çelik yelek olduğu görüldü. Yanındaki emniyet güçlerine bilgi veren Çarkın'ın zaman zaman sigara içmesi dikkat çekti. Jandarma ve polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Üzerine çelik yelek bulunan Çarkın'ın kelepçe ile bir polise bağlı olduğu görüldü.
---------------------
DataMaN & _EroS_ & Ares & Alagros & Justice4ewer & MühüR

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler