THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

takipci
chat
Seçenekler

Türkiye'nin Batısını Lodos Vurdu

Alagros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2011
Nereden:
EJAAD.
Mesajlar:
7.366
Konular:
4356
Teşekkür (Etti):
40
Teşekkür (Aldı):
747
Ticaret:
(0) %
0
246
08-01-2012 07:04
#1
Arrow
Türkiye'nin Batısını Lodos Vurdu
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde saatdeki hızı 96 km.'yi bulan lodos fırtınasında dev dalgaların Barlar Caddesi'ndeki dünyaca ünlü Mandalin Bar'ı saatlerce dövmesi kameralar tarafından kaydedildi.

İşletmeciliğini Erdinç Büyüksarı'nın yaptığı barın camlarına çarpan 4 metre yüksekliğindeki dalgalara karşı çalışanların verdiği mücadele görenleri şaşkına çevirdi.

Erdinç Büyüksarı, dalgalara karşı yaklaşık bir saat boyunca direnmelerine rağmen başarılı olamadıklarını belirtti. İşletmenin kapı ve pencereleri ile önündeki iskelenen parçalandığını kaydeden Büyüksarı, 'Gündüz tüm tedbirleri aldık. Kapı ve pencerelere takviyeler yaptık.

Buna rağmen şiddetli fırtına ve dalgalar çılgın gibi işletmenin kapı ve pencerelerine vuruyordu. Mücadele ettik, ancak fazla dayanamadık. İskele tamamen parçalandı, sulara gömüldü. Mekanın içi dalgalarla doldu. Yaklaşık 60 bin liralık zararımız var. Barda çalışan arkadaşlar hayatlarını tehlikeye atıp mücadele etmelerine rağmen dev dalgaları önleyemediler. Böyle fırtına görmedik, tsunami gibiydi" dedi.
---------------------
DataMaN & _EroS_ & Ares & Alagros & Justice4ewer & MühüR

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler