THT DUYURU

chat
Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Bir Asrın Son Mezunları

GUNAYDIN27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
09/2011
Mesajlar:
275
Konular:
94
Teşekkür (Etti):
13
Teşekkür (Aldı):
37
Ticaret:
(0) %
0
319
14-06-2012 15:40
#1


Bitlis'in Ahlat ilçesindeki Ergezen İlköğretim Okulu, kuruluşunun 100'ncü yılında düzenlemiş olduğu mezuniyet töreni ile öğrencilerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Bitlis'in Ahlat ilçesindeki Ergezen İlköğretim Okulu, kuruluşunun 100'ncü yılında düzenlemiş olduğu mezuniyet töreni ile öğrencilerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Ergezen İlköğretim Okulu bahçesinde yapılan mezuniyet törenine Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban, Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeynel Kılıç, bazı kurum amirleri ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Ergezen İlköğretim Okulu Müdürü Mahmut Uysal, bugünün haklı gururunu yaşadıklarını ve bu anlamlı günde yalnız bırakılmadıkları için programa katılan tüm misafirlere teşekkür etti. Uysal, "Değerli velilerimiz, emanet olarak almış olduğumuz değerli evlatlarınızı, bir ebeveyn olarak bütün öğretmen ve personel ile hizmet ederek onların daha kendinden emin, ne istediğini bilen, sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyorum. Bir anne-baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığımız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Sevgili gençler, biliniz ki mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. Sizleri gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailenizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır. Ergezen İlköğretim Okulu olarak bizler yarınların güçlü ve büyük Türkiye'sini gerçekleştirecek, ilçemizin önemli eğitim kurumlarından biriyiz. Çünkü bu yıl okulumuzun 100'üncü kuruluş yıldönümü ve biz bugün 100'üncü yılın mezunları için kalpleri heyecanla çarpan siz değerli büyüklerimiz ile bir araya geldik" dedi.

Uysal, konuşmasını okuduğu "Bu Son Ders" adlı şiir ile sonlandırdı.

Okul 1'incisi Bahadır Kırklar tarafından isim plakasının kütüğe çakılmasının ardından öğrencilere diplomaları verildi.

Mezun olacak öğrencilerin oluşturduğu koronun seslendirdiği şarkılar ise izleyenler tarafından büyük bir beğeni kazandı. Yapılan kep töreninin ardından müzikli programı ile mezuniyet coşkusu devam etti.
--------------------- █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
¹³²³³°¹³°¹²

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler