THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

"Kendimi bu ülkenin vatandaşı olarak görmüyorum"

Henry Chinaski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
02/2008
Yaş:
32
Mesajlar:
2.814
Konular:
945
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
298
Ticaret:
(0) %
26-10-2012 18:03
#1
"Kendimi bu ülkenin vatandaşı olarak görmüyorum"


Oyuncu Engin Günaydın Habertürk televizyonunda 'Söz Sende' programına katıldı. Günaydın, program sunucu Balçiçek Pamir'e özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"İÇİMDEKİ KOMEDİ AZALDI"

Yalan Dünya dizisinde neden yer almadığı merak edilen Engin Günaydın, teklif aldığını ama kabul etmediğini belirtti. Sit-com dizilerden bir süre uzak kalacağını söyleyen ünlü oyuncu, "Hem içimdeki komedi azaldı, hem de Türkiye'deki komedi dili değişti. Uzaklaşmamın nedeni buydu." diye konuştu.

"KENDİMİ BU ÜLKENİN VATADAŞI GÖREMEDİM"

Yalnızlık ve korku kavramlarına da değinen Engin Günaydın'dan ilginç bir çıkış geldi.

Günaydın, "Ben hiçbir zaman kendimi bu ülkenin vatandaşı olarak göremedim." diye konuştu. "Dışlanmış biri gibi hissediyorum" diyen ünlü oyuncu şöyle devam etti:

Sanki bir süre sonra kovulacağım. ''Hadi sen burda ne duruyosun, toparlan git.'' dediklerinde şaşırmayacağım gibi geliyor bana. Belki de çocukluğumdan beri rahatsız eden bir ülke olduğu için herhalde vakti geldi gitmenin diye düşünüyorum. Çünkü benim çocukken oynadığım bahçeye bombalar atıldı, kurşunlar atıldı.

"SİZ GERÇEKTEN DİNDAR MISINIZ?"

Tokat'ın Erbaa ilçesinde geçirdiği yılları ve ailesini de anlatan ünlü oyuncu, 12 Eylül darbesinden sonra Anadolu'da bir değişim başladığını belirterek, "Mahalleye gelip kadınları toplayıp ''Siz gerçekten dindar mısınız, çocuklarınıza iyi eğitim veriyor musunuz?'' diye bir mahalle baskısı kuruyorlardı. O dönemde herkes bir dönüşüm içerisine girdi. Benim annem de öyle. Hala kara çarşaflıdır." diye konuştu.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler