THT DUYURU

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...

chat
Seçenekler

29 Ekim'de dayak yiyen Hasibe teyze bakan yengesi çıktı

Adanabelasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
11/2011
Nereden:
Adanalıyık g
Mesajlar:
1.181
Konular:
33
Teşekkür (Etti):
57
Teşekkür (Aldı):
129
Ticaret:
(0) %
03-11-2012 15:10
#1
29 Ekim'de dayak yiyen Hasibe teyze bakan yengesi çıktı


Ankara Ulus'taki Cumhuriyet Bayramı yürüyüşünde hastanelik olan Hasibe Özbay, "Ahmet Davutoğlu'nun yengesiyim. Ama bana 'Geçmiş olsun' demedi. Aramadı bile" diye sitem etti.

HASİBE TEYZENİN KABURGASI KIRILDI
AKP'lilerin "Marjinal" Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in ise "Ergenekoncular" olarak nitelendirdiği Ankara'daki Cumhuriyet Bayramı yürüyüşüne katılanlardan biri de 73 yaşındaki Hasibe Özbay'dı. Hasibe Teyze, polisin biber gazı, tazyikli suyla yaptığı müdahale sonrası kanlar içinde kaldı. Yere düşünce ezilme tehlikesi atlattı. Hasibe Özbay'ın, Ulus'taki olaylar sırasında 5 kaburgası, sağ el bileği ve sol kürek kemiği kırıldı. Gözünde yırtık oluştu ve kafası yarıldı.

BAKAN'IN DAYISIYLA EVLİ
Sözcü gazetesinden Başak Kaya'nın haberine göre; şimdi Ankara'daki bir hastanede tedavi gören 73 yaşındaki Hasibe Özbay'ın bir bakanın yakını olduğu ortaya çıktı. Hasibe Teyze, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun dayısının eşi olduğunu söyledi. Davutoğlu'nun yengesi olan Özbay, "Geçmiş olsuna gelmedi. Bir kez bile aramadı. Ailesiyle daha çok görüşürdük" diyerek sitemde bulundu. Hastane odasında ziyaret ettiğimiz Özbay, gelen geçmiş olsun telgraflarını gördükçe mutlu olduğunu da sözlerine ekledi. Doktorların "7 haftadan önce sağlığına kavuşması zor" dediği Hasibe Özbay, özellikle kaburgalarındaki kırıklar nedeniyle acı çekiyor.

"BEN HER YIL OLDUĞU GİBİ 1. MECLİS'E GİTTİM"
Tansiyon ve şeker hastası olduğunu söyleyen Özbay'a, Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan kendisine bir tebligat gelmesi durumunda ne yapacağını sorduk. Özbay, "Ben her yıl olduğu gibi Birinci Meclis'i ziyarete gittim. Bana niye tebligat gelsin ki. Zamları protesto etmeye gitmedim. Bundan sonra da her zaman ki ziyaretlerimi yapacağım" dedi.

"TERÖRİST DEĞİLİM"
6 gündür hastanede tedavi altında tutulan Bakan Ahmet Davutoğlu'nun yengesi Hasibe Özbay, "Ben terörist değilim. Dört çocuk sahibiyim. Vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirdim. Bu millet için görevimi yaptım. Hiç aklıma gelmezdi Cumhuriyet'in kuruluşunu kutluyorum diye böyle şeyler yaşayacağım. Gelecek yıl da bayrağımı alıp Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayacağım" diye konuştu.
---------------------
DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......

-----

İsteyene İstediği Kadar Sevgi , İsteyene İstediği Kadar Acı Veririz !

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler