Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> Türkiye

Türkiye Ülkemizden En Son Haberler...
Erdoğan Bayraktar bu konuşmaları mı kastetmişti

Türkiye

 
 
Seçenekler
Alt 26-01-2014 13:21   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2013
Nereden
scrabble.psd
Yaş
29
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 1273
Teşekkür (Aldı): 1541


Erdoğan Bayraktar bu konuşmaları mı kastetmişti

AKP Cemaat savaşından sonra yaşanan "sızdırmalar" son sürat devam ediyor.
Başbakan Erdoğan'ın ailesine ait olduğu iddia edilen malvarlıklarını yayınlayan bir hesaptan bu kez de Erdoğan ailesinin villalarıyla ilgili hazırlanan "Urla fezlekesi" yayınlandı.
Emniyet'e yakın olduğu hissedilen "haramzadeler" adlı Twitter hesabından yayınlanan 48 sayfalık fezlekede Başbakan Erdoğan, Sümeyye Erdoğan, İşadamı Latif Topbaş ve ismi ikinci operasyonda gündeme gelen bazı işadamlarıyla yapılan konuşmalar yer alıyor.
Fezlekeye eklenen ses kayıtlarının mahkeme kararıyla dinlendiğini iddia eden "haramzadeler" adlı hesap, kısa süre sonra kapatıldı.
Ardından açılan diğer hesap ve ses kayıtlarının yayınlandığı Youtube hesabı da kısa sürede kapatıldı. Ancak her kapatmada yeni hesaplar açıldı ve ses kayıtları tekrar yayına verildi.
BAYRAKTAR O GÖRÜŞMELERİ Mİ KAST ETTİ
Yayınlanan fezlekede dikkat çekici kısımlardan biri rüşvet operasyonu sonrası istifa eden eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile ilgili.
Başbakan Erdoğan ile işadamı Latif Topbaş arasında geçen konuşmada Topbaş villaların yapıldığı arsanın 1. Derece SİT alanı olduğunu, bunu çözmek için de Erdoğan Bayraktar'ın devreye girmesini istiyor. Ardından Başbakan Erdoğan Bayraktar'ı arayarak yardımcı olunmasını istiyor.
Bu görüşmeler akıllara Bakan Bayraktar'ın istifa ederken söylediği şu sözleri hatırlattı:
"Soruşturma dosyasında var olan ve onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan'ın onayıyla yapıldı.
Bu minval üzere bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğimi açıklıyorum. Bu milleti ve vatanı rahatlatmak için sayın Başbakan'ın istifa etmesi gerektiğine inandığımı ifade ediyor, yüce milletime saygılar sunuyorum.''

Odatv.com
___________________________________________


Ya Allah, Ya Muhammed, Ya Ali!
#Solo-Türk
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

Sosyal Medya Bayilik Paneli
paykasa

wau