Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter 'Önemli Anlar' Güncellemesiyle Hiçbir İletiyi Kaçırmayacağız

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 26-04-2015   #1
  • Offline
  • Yarbay
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Aug 2014
Nereden
System.Net
Mesajlar
Konular


  
Twitter 'Önemli Anlar' Güncellemesiyle Hiçbir İletiyi Kaçırmayacağız

Twitter’da akıp giden iletiler arasından pek çok önemli olayı da kaçırabiliyoruz. Twitter artık Highligts (Önemli Anlar) güncellemesiyle bu duruma bir son veriyor.
Twitter daha fazla kullanıcı kazanmak ve var olan kullanıcılarını da korumak adına her hafta bir yenilik yapıyor dersek hiç de abartmış olmayız. Twitter resmi blog sayfalarında bugün yayınlanan bir duyuruya göre sosyal ağ artık önemli olayları kolaylıkla takip etmemizi sağlayacak.
Highlights güncellemesi ilk olarak Google Android kullanıcılarına sunulacak bir yenilik. Ancak yayınlanan blog yazısı çok yakında bu yeniliğin tüm platformlara da uygulanacağını söylüyor. Uygulama tamamen kullanıcının kontrolü altında olacak ve ayarlar menüsünden açılıp kapanabilecek şekilde geliştirildi. Yani, Twitter üzerinde bir aşağı bir yukarı dolaşmak isteyenler eğer isterlerse bu uygulamayı kullanmama özgürlüğüne sahipler. Twitter alışkanlıkları değiştirmiyor, sadece bir seçenek sunuyor.
Highlights, takip etmek istediğiniz hesapları daha kolaylıkla izlemenize olanak veriyor. Aynı zamanda eğer Twitleriniz paylaşılır ya da sizden her hangi bir şekilde bahsedilirse de uyarılar gönderiyor. İlgilendiğiniz iletileri, cevap verdiklerinizi ya da takip ettiklerinizi bu güncellemeyle bir düzene koymak yetiyor. Binlerce ileti arasında dolaşmak istemeyenler için hayat kurtarıcı bir dönem de böylelikle başlamış oluyor. Güncelleme çok yakında tüm Android cihazlara gelecek.
    


__________________

.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.


Refırs ®
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.