Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter, *****grafik İçerikli 10 Milyon Hesabı Silecek

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 20-05-2015   #1
  • Offline
  • Stajyer Asistan Sorumlusu
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Jul 2012
Nereden
Realtek.exe
Yaş
24
Mesajlar
Konular


  
Twitter, *****grafik İçerikli 10 Milyon Hesabı Silecek[IMG]http://cdn.webtekno.com/article/7606/preview/twitter-*****grafik-icerikli-10-milyon-hesabi-silecek-705x290.jpg[/IMG]

Reklamlarının erotik içeriklerle aynı karede görünmesini istemeyen Twitter, 10 milyon içeriğin silinebileceğini açıkladı.


Günümüzde sosyal medyanın toplum üzerinde bıraktığı etkiyi tartışmaya gerek yoktur herhalde. Facebook, Instagram, Twitter gibi babaların bulunduğu ağlar kullanıcıları peşinden sürükler ve uyguladığı reklam politikalarıyla piyasaya can verir.

Reklam alanında oldukça aktif olan Twitter, son günlerde *****grafik içerik paylaşan hesaplara karşı cephe almış durumda. Kendi bünyesinde bulunan anlaşmalı reklamlarla bu içeriklerin aynı karede görünmesini istemeyen yetkililer, bu durumun düzelmesi adına yapıcı kararlar olma yoluna girdi. Toplantıdan çıkacak olan karar ise (henüz kesinlik kazanmadı) *****grafik içerikler yayımlayan yaklaşık 10 milyon hesabın silinmesi yönünde olacak.

Kısa bir süre önce çoğu firmanın bu nedenler doğrultusunda reklamlarını geri çektiği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Alınacak olan bu karardan sonra Twitter’ın nasıl bir politika izleyeceği ise gizliliğini koruyor.
    


__________________

Ben Müslümanım ve benim dinim mükemmel.Eğer bir hata yaptıysam beni yargıla, dinimi değil.YouTube Kanalıma Abone Olmak İçin Tıkla < - - - - -

Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.