Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter'da Videoları Artık Otomatik Oynatacak

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 17-06-2015   #1
  • Offline
  • Yarbay
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Oct 2008
Yaş
30
Mesajlar
Konular


  
Twitter'da Videoları Artık Otomatik Oynatacak

Twitter da artık Facebook'tan sonra videoları varsayılan ayarlarda otomatik oynatacak. Artık videolar ve reklamlar ana ekranda otomatik olarak oynamaya başlayacak.

Twitter yerleşik video oynatıcısı üzerinde aylardır çalışıyordu ve uygulamada büyük bir değişikliğe gitti. Artık kullanıcılara ve reklam verenlere uygulama üzerinden video çekme ve video gösterme seçeneğini sunuyor ve videolar ve reklamlar otomatik olarak oynatılacak.

Facebook'un paylaştığı verilere göre geçtiğimiz yıl videoları otomatik oynatmaya başlayan Facebook'ta video paylaşımı üç kat arttı. Kaynaklara göre ise Facebook'ta günlük 3 milyar video izleniyor. Bu verileri gözünden kaçırmayan Twitter da aynı değişikliği gerçekleştirdi. Vine'ın da sahibi olan Twitter ayrıca reklam verenlere yeni bir seçenek de getirdi.

Etkilemek için 6 Saniye
Autoplay özelliği reklam verenlerin kullanıcıları reklamlarından alınan 6 saniyelik videolarla etkilemesine izin veriyor.

Doğru Seçim Önemli
Reklam verenler tabi ki otomatik oynatma özelliğinde videolarının ilk 6 saniyesi ile kısıtlı değiller. Reklam videolarındaki herhangi bir 6 saniyeyi seçebilecekler.

Sessizlik
Otomatik oynatma özelliği Facebook'ta da alıştığımız gibi videolara tıklamadıkça ses çıkarmayacak. Buna reklamlar da dahil.

Reklam verenlere 10 dakika
Reklam veren markalar 10 dakikaya kadar video paylaşabilirken günlük kullanıcılar ise 30 saniyeye kadar video paylaşabilecekler.


Etiketler: twitter, otomatik oynatma, otomatik, video, reklamlar, autoplay, vine
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2015   #2
  • Offline
  • Asteğmen
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Aug 2015
Mesajlar
Konular


  


teşekkürler
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.