Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter'ın fotoğraf görüntüleme altyapısı değişti.

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 08-12-2015   #1
  • Offline
  • Yarbay
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Oct 2008
Yaş
30
Mesajlar
Konular


  
Twitter'ın fotoğraf görüntüleme altyapısı değişti.

2015 gündem raporunu bugün yayınlayan Twitter, aynı zamanda standart internet tarayıcıları üzerinden erişilebilen web sürümünde de önemli bir değişiklik gerçekleştirdi.

Metin tabanlı çıkış yapısını çağın ihtiyaçları doğrultusunda fotoğraf, video ve GIF gibi içeriklerle zengileştiren Twitter, yeni atılımını fotoğraf tarafında gerçekleştirdi. Bu açıdan Twitter'ın web sürümünde fotoğrafları "kesme (Crop)" süreci ortadan kaldırıldı ve böylece fotoğraflar gerçek boyutları ile haber akışı içerisinde yer almaya başladı. Eskiden fotoğrafları keserek tek bir standart oluşturan ve fotoğraflara tıklamadan gerçek en-boy oranını göstermeyen sosyal ağ, böylelikle sunduğu görsel deneyimi bir seviye daha arttırdı.

Twitter aynı zamanda tweetler içerisine yüklenen birden fazla fotoğraf altyapısı üzerine de elini attı ve artık çoklu görseller tweet altında daha dikkat çekici görünmeye başladı. Konu hakkında hazırlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.
https://blog.twitter.com/2015/a-new-...ttercom-photos
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.