Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter Android Arayüzü Yenileniyor!

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 16-04-2016   #1
  • Offline
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2015
Mesajlar
Konular


  
Twitter Android Arayüzü Yenileniyor!Her yeni güncellemeyle küçükte olsa değişikliğe uğrayan Twitter'ın mobil sürümü, Android tabanında tasarımsal olarak genel bir değişikliğe gidiyor.Her yeni güncellemeyle küçükte olsa değişikliğe uğrayan Twitter'ın mobil sürümü, Android tabanında tasarımsal olarak genel bir değişikliğe gidiyor. Yeni arayüz genel anlamda görsel açıdan eski sürüme göre bir hayli farklılık sunuyor.TheVerge'ün video direktörü Mark Linsangan tarafından Twitter'da paylaşılan Twitter Android Beta sürümüne ait görüntülerde, daha önceki sürümlerinden de izler görebiliyoruz. Alanlar arasında kaydırarak geçişler yapabildiğimiz yeni sürümde, eskiye göre daha iyi bir görüntü hakim olmuş. Timeline'da iken ekranı sağa çektiğimizde ise karşımıza bazı kısayollar mevcut ve aynı yerden kişisel profilimize de ulaşabiliyoruz.

Genel anlamda daha pratik, ulaşımı daha kolay bir arayüzle karşımıza çıkacak olan yeni Twitter sürümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz belirsiz.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2016   #2
  • Offline
  • Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Apr 2016
Nereden
TURKİYE
Mesajlar
Konular


  


Bilgi için teşekkürler Yarbayım
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.