Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

\~Twitter Moments Nasıl Kullanılır?~/

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 26-10-2016   #1
  • Offline
  • Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2016
Mesajlar
Konular


  
\~Twitter Moments Nasıl Kullanılır?~/


Twitter bundan yaklaşık bir sene önce tanıttığı ve birkaç gün önce tüm kullanıcılarının kullanımına sunduğu "Moments" nasıl kullanılır? Twitter Moments özelliğinin nasıl kullanılabileceğiyle ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.
Twitter, bundan sadece birkaç gün önce resmi hesabı üzerinden Moments isimli özelliğinin tüm kullanıcıılara sunulduğunu açıkladı. Yaklaşık 1 sene önce tanıtılan özellik, belirli bir konudaki veya tarihteki tweet'leri bir araya toplayabilmek ve ortak bir başlık altında paylaşabilmek için kullanılıyorBu yazımızda Twitter'ın Moments özelliğinin nasıl kullanıldığından detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.
Moments'a Giriş

İlk olarak yapmanız gereken şey, profilinize girmek ve profilinizde yer alan "Anlar" isimli seçeneği bulmak. Daha önceden Moments özelliğini kullanmadıysanız Anlar seçeneğinin altında 0 rakamını göreceksinizdir.


Moment (An) Oluşturmak

"Anlar" seçeneğine giriş yapmanızın ardından sağ tarafta "Yeni An Oluştur" seçeneğinin belirdiğini göreceksinizdir. Bu seçeneğe tıklayarak An'ınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.Not: Eğer Twitter hesabınız korumalıysa Moments özelliğinden faydalanamazsınız. Herkese açık olmayan hesaplar, ancak daha sonraki tarihlerde paylaşmak adına An taslağı oluşturabilirler.


Başlık ve Kapak Fotoğrafını Ayarlamak

Yaratacağınız An'ın başlığını ve kapak fotoğrafınızı ayarlayacağınız bu adımda, An'ınızın ne ile alakalı olduğunu belirten ve özetleyen bir başlık ve kapak fotoğrafı seçmelisiniz.

Not: Kapak fotoğrafınız eklediğiniz tweetlerden seçilir. Eğer An'ınızı sadece fotoğrafsız tweetlerden oluşturursanız, kapak fotoğrafınızı daha sonradan eklemeniz gerekecektir.


An'a Tweet Eklemek


An'ınızda bulunacak olan tweetleri seçmek için sayfada bulunan tweetleri seçebilir veya üst kısımda bulunan "Tweet Arama" gibi seçenekleri kullanarak tweetlerinizi ekleyebilirsiniz.
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2016   #2
  • Offline
  • Yarbay
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Sep 2016
Mesajlar
Konular


  


Bravo <3
    


__________________

"14 Yaşımda sevdiğimin cesedini taşırken fark ettim her şeyin yolunda gitmediğini, bekle! bende o narin kokunla geliyorum sonsuzluğuna,anılarımızla."-Serhat D.
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.