Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter, Moments özelliğini geliştirdi

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 04-12-2016   #1
  • Offline
  • Yarbay
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Feb 2012
Yaş
21
Mesajlar
Konular


  
Twitter, Moments özelliğini geliştirdiSnapchat ve Instagram'ın Hikayeler videoları gibi, Twitter kullanıcıları da beğendikleri tweetlerdeki görsellerden veya tamamen metin odaklı olarak, kendi küçük Moments videolarını yaratabiliyorlardı. Ancak ne var ki, bu özellik sadece Twitter'ı masa üstünden kullananlar için geçerliydi.

MOBİL UYGULAMADA DA AKTİFLEŞTİRDİTwitter şimdi Moments'i mobil uygulama üzerinde de aktifleştirdi. Artık mobil cihaz üzerinden Twitter'ı kullananlar da sadece ekranda birkaç noktaya dokunarak Moments videolarını oluşturabilecekler. Mobil uygulama artık Moments yaratmak için gerekli olan küçük kesme/biçme, metin ekleme özelliklerine de sahip.

MOMENTS UYGULAMASI NASIL KULLANILIYOR

Moments yeni bir sekme özelinde standart menü diziliminin arasında bulunuyor. Tıpkı favoriye,beğeniye alma işlemi gibi kendine has bir sayfası var. Tıkladıktan sonra anlar sayfanıza geliyorsunuz ve ”Yeni An Oluştur” butonu ile işlem yapıyorsunuz. Daha önce Moments özelliğini kullanmadığınız için bu şeçeneğin altında 0 rakamı göreceksiniz.

ANI TASLAĞI OLUŞTURMA

Eğer Twitter hesabınız kapalıysa, kilitli olarak kullanıyorsanız Moment özelliğini kullanamazsınız çünkü herkese açık olmayan hesaplar daha sonra paylaşmak adına An taslağı oluşturabilirler. İsterseniz An oluşturmak yerine ilgi duyduğunuz bir terimi, gönderilerde arama kısmında aratabilirsiniz. İsterseniz kendi gönderilerinizi de aratabilir isterseniz de beğendiğiniz gönderileri sıralayabilir, böylece kendi An listenizi oluşturabilirsiniz.

Liste oluşturmak için; arama kısmında istediğiniz gönderileri sağ üstteki tik işaretiyle şeçin, şeçimleriniz bitince listeniz otomatikman hazırlanmış oluyor. Eğer listenize bir kapak şeçmek isterseniz sadece eklediğiniz tweetlerden şeçebilirsiniz. Eğer Anınız sadece fotoğrafsız tweetlerden oluşuyorsa sonrasında kapak fotoğrafınızı eklemeniz gerekiyor. Kapak şeçtikten sonra moment listeniz magazine dönüşüyor.
    


__________________

G101010101010
A010101010101
U101010101010
S010101010101
S101010101010

Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2016   #2
  • Offline
  • Teğmen
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Nov 2007
Nereden
Unknow
Mesajlar
Konular


  


Bilgi bilgidir, teşekkürler. Anlar sekmesini pek kullanan biri değilim çünkü, video yükleyebiliyosun, 4 resim aynı anda yükleyebiliyosun. Ha güzel mi? Yenilik hep güzel olmuştur.
Özet sekmesini de daha çok geliştirseler iyi olur ama gel gör ki, bir "keşfet" olamayacak
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.