Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter, BTK İle Görüşmek İçin Türkiye’ye Geldi!

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 11-01-2017   #1
  • Offline
  • Binbaşı
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Sep 2015
Nereden
ANKARA
Mesajlar
Konular


  
Twitter, BTK İle Görüşmek İçin Türkiye’ye Geldi!Twitter’ın Küresel Kamu Politikası Başkanı Colin Crowell, BTK ile görüşmek için Türkiye’ye geldi.
Son dönemlerde Türkiye’de artan sosyal medya denetimi noktasında en başta Facebook ve Twitter olmak üzere Instagram, YouTube gibi mecralar da dikkatle incelenmekte. Tahminlerimize göre Twitter ile Türkiye arasındaki yardımlaşma ve ilişki konuları görüşülmek üzere Twitter’ın Başkan Yardımcısı ve Küresel Kamu Politikası Başkanı konumundaki Colin Crowell Türkiye’yi ziyaret etti.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nu ziyaret eden Crowell için BTK tarafından konu ile alakalı hanüz açıklama yapılmamasına ve ziyaret sebebi için detaylar verilmemesine rağmen görüşme sonrasında detayların verileceğini umuyoruz. Bakalım bu görüşmeden nasıl bir sonuç çıkacak.
    


__________________

"En büyük makam, en büyük hak çalışanlara ait olacaktır." -Atatürk
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.