Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter Dashboard kapatıldı

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 15-01-2017   #1
  • Offline
  • Asteğmen
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Nov 2015
Mesajlar
Konular


  
Twitter Dashboard kapatıldıTwitter’ın reklam yapan şirketlere yönelik hizmet verdiği Twitter Dashboard isimli uygulama, yapılan resmi açıklama ile kapandı.

Twitter tarafından geçtiğimiz yaz aylarında kullanıma sunulan Twitter Dashboard isimli uygulama, yapılan resmi açıklama ile kapanmış oldu. Reklam vermek isteyen şirketlerin kullandığı uygulamanın 3 Şubat 2017 itibariyle kullanımdan kalkacağı açıklandı.
Tamamen reklam verme üzerine kurulu bir platform olan Twitter Dashboard'a giriş yapan şirketler tweetleri izleyebilir, yazacaklarını önceden planlayabiliyor, yazılanların kaç kişiye ulaştığı gibi analatik verileri görebiliyor, tweetlerini anlık olarak takip edebiliyorlardı. Ayrıca uygulama üzerinden reklam vermek isteyenlere hangi kelimeler üzerinden reklam vereceklerine dair önemli bilgiler de paylaşılıyordu. App Anie verilerine göre App Store üzerinde iş kategorisi altında ancak 432. sırada yer alabilen Twitter Dashboard, Sesor Tower'ın verilerine göre ise de bütün dünya çapında sadece 40.000 kere indirildi. Bu veriler ışığında bekleneni veremediği düşünülen uygulama kapatıldı.

Kaynak
    
Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.