Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
Turkhackteam Under Ground
> Sosyal medya veya Sosyal Platformlar > Twitter

Twitter Artık Tanımadığınız Mesajları Filtreleyecek!

Twitter

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 30-05-2017   #1
  • Offline
  • İhbar Hattı ve Kulüpler Sorumlusu
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Dec 2013
Mesajlar
Konular


  
Thumbs down Twitter Artık Tanımadığınız Mesajları Filtreleyecek!


Twitter artık tanımadığınız kullanıcılardan gelen mesajları "İstekler" kısmına alacak.


Twitter bugün mesaj kutusuna eklediği filtreleme özelliğini tanıttı. Yeni sistemde tanımadığınız kullanıcılardan gelen mesajlar gelen kutusu yerine "İstekler" adındaki yeni bölüme alınacak

Twitter'ın bu özelliği sayesinde tanımadığınız kullanıcılardan gelen mesajları açtıktan sonra kabul edip etmeyeceğinize karar verebileceksiniz. Gelen mesajı kabul ettikten sonra, mesajını kabul ettiğiniz kişi sizinle her zaman iletişim kurabilecek hale geliyor.

Özellik daha yeni olduğu için şimdilik bazı cihazlarda tam olarak çalışmayabiliyor. Örneğin Android uygulamasında filtreleme doğru çalışırken, Twitter web sitesinde bildirim gelmeye devam ediyor. Ayrıca web sitesinde henüz "İstekler" kısmı görünmüyor.

Sistem tam anlamıyla çalışmaya başladığı zaman rahatsız edilmeleri engelleyecektir fakat kullanıcıların gelen kutusunu bildirim gelmemesine rağmen sürekli kontrol etmesi gerekecektir. Tanımadığımız kullanıcılardan gelen mesajlar da önemliyse bu özellik işimizi biraz zorlaştıracak gibi duruyor.Twitter now filters DMs from people you don’t know
    


__________________

Abdullah b. Ömer anlatıyor:

"Ben hayatımda Rasûlullah kadar cesur, onun kadar cömert, onun kadar yiğit, onun kadar aydınlık yüzlü ve güzel birini görmedim."

Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.