Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Web & Server Güvenliği

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.MCafee Siber Güvenlik Şirketi Tanıtım Yazısı / xMit !

Web & Server Güvenliği

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 22-02-2019 17:40   #1
  • Cybér Attacking !
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
03/2016
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 51
Teşekkür (Aldı): 437


Exclamation MCafee Siber Güvenlik Şirketi Tanıtım Yazısı / xMit !


McAfee dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. McAfee, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.

Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan McAfee, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere McAfee Labs'in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve McAfee® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. McAfee ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyü, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.Günümüzün güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) çözümleri, gittikçe artan olaylar, gelişmiş tehditler ve altyapı içindeki saldırıları tespit ederek bunlara karşı savunma yapabilmelidir. Bu saldırılar, normal işletme faaliyetinin arkasına gizlenen, sürekli gelişmekte olan bir tehdit ortamından kaynaklanırlar. Ortaya çıkan tehditleri hızlı bir şekilde tespit edebilen, bunları daha hızlı ve daha az kaynak kullanarak araştırıp yanıt verebilecek bir SIEM’e ihtiyacınız var. McAfee’nin sunduğu SIEM çözümleri, tehditleri verimli ve etkili şekilde önceliklendirmeniz, araştırmanız ve bunlara yanıt vermeniz için gereken sezgisel arayüzü, eyleme dökülebilir istihbaratı ve fabrika ayarlı entegrasyonları sağlar.Başlıca Genel Özellikleri
McAfee Event Receiver aygıtları, yüzlerce üçüncü şahıs kaynaklarından güvenlik olayı ve ağ akışı verilerini toplar.

Veri kaynakları, güvenlik duvarları, VPN’ler, anahtarlar, yönlendiriciler, IPS, uygulamalar, kimlik ve kimlik doğrulama sistemleri, sunucular, NetFlow, sFlow ve çok daha fazlasını kapsayabilir.

Toplanan tüm veriler, ağ iletişimi hatası veya kesintisi durumunda verilerin korunması için lokal olarak önbellekte tutulur.

Aygıtlar saniyede on binlerce olaya ölçeklendirme yaparak, dağınık kaynaklar için özel ve güvenilir toplama sağlarlar.


Kilit Noktalar

Uç noktayı ve veri güvenliğini birleştiren temel koruma
Güvenliği konuşlandırma ve yönetme için harcanan zamanı ve emeği azaltır
Gerçek zamanlı olarak birlikte gelişmiş tehditlere karşı koruma sağlayan akıllı savunmalarla uç noktalarınızı korur
Verilerinizi koruma, ortamınızda hareket ettikçe aktif olan ve veriyi koruyan çoklu savunma katmanını sürdürme anlamına gelir. Uç noktalarınızı gelişmiş tehditlere karşı korumakla kalmayıp, aynı zamanda veri kaybını önlemeniz ve uyumu sağlamanız gerekir.
Intel® Security ürün teklifinin bir parçası olan
McAfee® Uç Nokta Koruma Paketi, bu temel işlevleri, yöneticiler için konuşlandırmayı, izlemeyi ve değişiklikleri basit halde tutarken sistem ve verilerinizi korumak için ideal olan tek bir yönetilebilir ortama entegre eder.

McAfee Uç Nokta Güvenliği, yeni ve gelişmiş tehditleri analiz ederek bunlara karşı işbirliği yapmak ve sistemlerinizi veya kullanıcıları etkilemeden önce bunları engelleyip ve hızla durdurmak için çoklu uç nokta savunma teknolojileriyle iletişim kurar.


Diğer MCafee Başlıklarını Aşağıya Bırakıyorum İnşallah Başka bir Konumda onlarıda Ele alırım Bu yazımı baştan sona okuyup buralara gelen kişi sen Adamsın , Teşekkürler ..


MCAFEE DLP
MCAFEE WEB GATEWAY
MCAFEE VM SECURITY
MCAFEE ENCRYPTION
MCAFEE SANDBOX
MCAFEE DDOS PROTECTION
___________________________________________


Turk Hack Team

Vaktiyle Bir ATSIZ Varmış Var olsun !
'Vaktiyle bir Atsız varmış derlerse ne hoş;
Anılmakla hangi bir ruh olmaz ki sarhoş! 'Atsız Ata
cCc


18811938
Konu xMit tarafından (22-02-2019 17:48 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir..
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

M3m0ry Teşekkür etti.
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Siber Güvenlik
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau