İPUCU

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Seçenekler

MCafee Siber Güvenlik Şirketi Tanıtım Yazısı / xMit !

22-02-2019 17:40
#1
xMit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Root@xMit:~#
Üyelik tarihi:
03/2016
Mesajlar:
1.363
Teşekkür (Etti):
96
Teşekkür (Aldı):
522
Konular:
91
Ticaret:
(0) %McAfee dünyanın lider bağımsız siber güvenlik şirketlerindendir. McAfee, birlikte çalışmanın yarattığı güçten ilham alır ve dünyayı daha güvenli bir yer yapan kurumsal ve bireysel çözümler geliştirir.

Entegre ve Yönetimi Kolay Çözümler

Sektördeki en kapsamlı güvenlik portföyüne sahip olan McAfee, ağlar, sistemler ve veriler için proaktif ve entegre koruma sağlar. Ayrıca yeni kötü amaçlı yazılımları öngörmek ve buna karşı savunma oluşturmak üzere McAfee Labs'in sunduğu 7/24 tehdit araştırması hizmetinin ve McAfee® Global Threat Intelligence ile elde edilen gerçek zamanlı verilerin desteklediği bir web hizmeti sunar. McAfee ePolicy Orchestrator® yazılımı ile tek konsollu ve merkezileştirilmiş yönetim sağlayan portföyü, operasyonel verimliliği ve korumayı artırarak güvenlik yatırımlarını optimize eder.Günümüzün güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) çözümleri, gittikçe artan olaylar, gelişmiş tehditler ve altyapı içindeki saldırıları tespit ederek bunlara karşı savunma yapabilmelidir. Bu saldırılar, normal işletme faaliyetinin arkasına gizlenen, sürekli gelişmekte olan bir tehdit ortamından kaynaklanırlar. Ortaya çıkan tehditleri hızlı bir şekilde tespit edebilen, bunları daha hızlı ve daha az kaynak kullanarak araştırıp yanıt verebilecek bir SIEM’e ihtiyacınız var. McAfee’nin sunduğu SIEM çözümleri, tehditleri verimli ve etkili şekilde önceliklendirmeniz, araştırmanız ve bunlara yanıt vermeniz için gereken sezgisel arayüzü, eyleme dökülebilir istihbaratı ve fabrika ayarlı entegrasyonları sağlar.Başlıca Genel Özellikleri
McAfee Event Receiver aygıtları, yüzlerce üçüncü şahıs kaynaklarından güvenlik olayı ve ağ akışı verilerini toplar.

Veri kaynakları, güvenlik duvarları, VPN’ler, anahtarlar, yönlendiriciler, IPS, uygulamalar, kimlik ve kimlik doğrulama sistemleri, sunucular, NetFlow, sFlow ve çok daha fazlasını kapsayabilir.

Toplanan tüm veriler, ağ iletişimi hatası veya kesintisi durumunda verilerin korunması için lokal olarak önbellekte tutulur.

Aygıtlar saniyede on binlerce olaya ölçeklendirme yaparak, dağınık kaynaklar için özel ve güvenilir toplama sağlarlar.


Kilit Noktalar

Uç noktayı ve veri güvenliğini birleştiren temel koruma
Güvenliği konuşlandırma ve yönetme için harcanan zamanı ve emeği azaltır
Gerçek zamanlı olarak birlikte gelişmiş tehditlere karşı koruma sağlayan akıllı savunmalarla uç noktalarınızı korur
Verilerinizi koruma, ortamınızda hareket ettikçe aktif olan ve veriyi koruyan çoklu savunma katmanını sürdürme anlamına gelir. Uç noktalarınızı gelişmiş tehditlere karşı korumakla kalmayıp, aynı zamanda veri kaybını önlemeniz ve uyumu sağlamanız gerekir.
Intel® Security ürün teklifinin bir parçası olan
McAfee® Uç Nokta Koruma Paketi, bu temel işlevleri, yöneticiler için konuşlandırmayı, izlemeyi ve değişiklikleri basit halde tutarken sistem ve verilerinizi korumak için ideal olan tek bir yönetilebilir ortama entegre eder.

McAfee Uç Nokta Güvenliği, yeni ve gelişmiş tehditleri analiz ederek bunlara karşı işbirliği yapmak ve sistemlerinizi veya kullanıcıları etkilemeden önce bunları engelleyip ve hızla durdurmak için çoklu uç nokta savunma teknolojileriyle iletişim kurar.


Diğer MCafee Başlıklarını Aşağıya Bırakıyorum İnşallah Başka bir Konumda onlarıda Ele alırım Bu yazımı baştan sona okuyup buralara gelen kişi sen Adamsın , Teşekkürler ..


MCAFEE DLP
MCAFEE WEB GATEWAY
MCAFEE VM SECURITY
MCAFEE ENCRYPTION
MCAFEE SANDBOX
MCAFEE DDOS PROTECTION

Kullanıcı İmzası
✎ ... TurkHackTeam.Org/Net

Biz, bir nesil olarak hem yetim hem de öksüz yetiştik. Şu andaki gayretleriniz, himmetleriniz, açılım adına sergilediğiniz tavırlarınız itibarıyla demiyorum ama topyekûn millet olarak, hatta İslam dünyası olarak, İslam adına hem yetim, hem de öksüz yetiştik. Ne İslam’ı kendine mahsus ruhuyla tam kavrayabildik, ne de ona uygun yaşayabildik.
-CYBER ​​ATTACK ARTS-- Télégram -
Skypé: Kaan@linuxmail.org
Konu xMit tarafından (22-02-2019 17:48 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.
M3m0ry Teşekkür etti.


Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı