Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Turkhackteam Under Ground
> Web & Server Güvenliği

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.İndex'e Müzik Koymak (URL ile)

Web & Server Güvenliği

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 17-03-2019 17:25   #1
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
09/2017
Mesajlar
Konular
6

Teşekkür (Etti): 2
Teşekkür (Aldı): 3


Arrow İndex'e Müzik Koymak (URL ile)Herkese merhaba,

birçok kişi indexe müzik koyamıyor. Youtube url'si ile müzik koyup, siteye girince otomatik çalmasını istiyorlar. Bu yüzden bu konuyu açıyorum.

Öncelikle verdiğim kodu inceleyin. ((Eğer istediğiniz BUSA-HAREKAT ise direkt kodu alıp konuyu kapatabilirsiniz. Teşekkür butonuna da basmayı unutmayın ))


Kod:
<iframe width="0" height="0" src="https://www.youtube.com/embed/I4b0bnQCyM4?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Şimdi ise nasıl yapıldığını anlatacağım.

Öncelikle istediğiniz müziğe youtube'dan girin.

Daha Sonra aşağıdaki gibi paylaş kısmına girelim.

Paylaşa girdiğimizde karşımıza gelen ekranda yerleştir kısmına tıklıyoruz. Daha sonra karşımıza böyle bir pencere gelecektir.Bu pencerede gördüğünüz html kodunu kopyalıyoruz.

Şimdi burada yapacağımı iyi anlamanız gerek.


Kod:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/I4b0bnQCyM4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Şimdi kodumuz bu. Sizde başka müziğin kodunu aldıysanız aşağı yukarı aynı olacaktır. Şimdi, koddaki src='den sonraki youtube linkine iyi bakın. src="youtube linki" yazan yerin en sonuna ?autoplay=1 yazın. Yani son hali böyle olacaktır.

Kod:
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/I4b0bnQCyM4?autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
İşlem bu kadar.

Bir teşekkürü çok görmeyin. İyi forumlar.


- Saygılarımla.___________________________________________


HTML CSS C#Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur.
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

avatar1661, poseidonpq Teşekkür etti.
Alt 17-03-2019 17:30   #2
  • Üsteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
09/2017
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 24
Teşekkür (Aldı): 38
Teşekkürler kodu hangi bölüme yapıştırcaz body'nin yukarısınamı yoksa en sonamı?___________________________________________

Kurt'lar ulumadıkça köpekler susmaz. Köpekler ürese de Kurt'lar korkmaz...

 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2019 17:49   #3
  • Asteğmen
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
09/2017
Mesajlar
Konular
6

Teşekkür (Etti): 2
Teşekkür (Aldı): 3
Alıntı:
avatar1661´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler kodu hangi bölüme yapıştırcaz body'nin yukarısınamı yoksa en sonamı?
<body>

ARASINDA HERHANGİ BİR YERE

</body>___________________________________________


HTML CSS C#Bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur.
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Siber Güvenlik
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau