İPUCU

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Seçenekler

Güncel DNS numaraları

02-07-2009 04:42
#1
Üyelik tarihi:
05/2009
Nereden:
keşke bilseydim :=)
Yaş:
35
Mesajlar:
730
Teşekkür (Etti):
74
Teşekkür (Aldı):
118
Konular:
124
Ticaret:
(0) %
BELGIUM (BE) T 212.68.193.196
BERMUDA (BM) T 198.207.23.50
BULGARISTAN (BG) T 80.72.75.2
BULGARISTAN (BG) T 212.36.24.3
KANADA (CA) T 206.191.0.139
KANADA (CA) T 65.90.11.6
KANADA (CA) T 66.163.0.161
KANADA (CA) T 209.17.152.134
KANADA (CA) T 65.90.11.8
KANADA (CA) T 69.63.44.12
KANADA (CA) T 204.225.44.3
KANADA (CA) T 69.63.44.14
KANADA (CA) T 207.179.130.2
KANADA (CA) T 209.197.128.2
KANADA (CA) T 199.166.210.5
KANADA (CA) T 142.58.103.1
KANADA (CA) T 192.197.213.201
KANADA (CA) T 142.166.86.18
KANADA (CA) T 64.72.224.34
KANADA (CA) T 216.21.129.22
KANADA (CA) T 67.58.192.10
KANADA (CA) T 208.196.63.2
KANADA (CA) T 69.28.207.4
KANADA (CA) T 69.26.64.254
KANADA (CA) T 142.166.86.19
KANADA (CA) T 216.251.128.40
KANADA (CA) T 209.239.11.98
KANADA (CA) T 131.104.20.10
KANADA (CA) T 204.174.18.2
KANADA (CA) T 209.53.200.3
KANADA (CA) T 208.72.120.204
KANADA (CA) T 24.212.0.7
KANADA (CA) T 204.101.248.15
KANADA (CA) T 198.162.96.13
KANADA (CA) T 216.254.141.2
KANADA (CA) T 69.63.44.108
KANADA (CA) T 209.53.200.2
KANADA (CA) T 66.51.128.240
KANADA (CA) T 209.250.128.6
KANADA (CA) T 216.171.98.76
KANADA (CA) T 66.158.128.131
KANADA (CA) T 198.235.216.130
KANADA (CA) T 209.115.131.51
KANADA (CA) T 142.47.133.81
KANADA (CA) T 208.90.96.10
KANADA (CA) T 69.63.44.10
KANADA (CA) T 192.197.128.134
KANADA (CA) T 204.19.249.46
KANADA (CA) T 128.233.119.73
KANADA (CA) T 128.233.150.126
KANADA (CA) T 69.63.44.11
KANADA (CA) T 207.102.99.82
KANADA (CA) T 216.185.64.6
KANADA (CA) T 216.208.233.137
KANADA (CA) T 130.63.237.99
KANADA (CA) T 206.41.81.4
KANADA (CA) T 207.179.130.3
KANADA (CA) T 204.209.13.11
KANADA (CA) T 142.177.1.2
KANADA (CA) T 69.63.44.109
KANADA (CA) T 207.102.99.66
KANADA (CA) T 66.163.0.173
KANADA (CA) T 207.161.235.3
KANADA (CA) T 209.171.63.67
KANADA (CA) T 216.83.0.5
KANADA (CA) T 142.46.52.34
KANADA (CA) T 198.164.4.2
KANADA (CA) T 206.248.154.170
KANADA (CA) T 137.82.1.1
KANADA (CA) T 216.123.198.243
KANADA (CA) T 206.191.0.203
KANADA (CA) T 65.39.196.215
KANADA (CA) T 204.101.45.5
KANADA (CA) T 216.58.97.21
KANADA (CA) T 128.100.102.201
KANADA (CA) T 69.63.44.13
KANADA (CA) T 206.167.36.22
KANADA (CA) T 154.11.147.2
KANADA (CA) T 132.206.44.21
KANADA (CA) T 132.216.44.21
KANADA (CA) T 64.187.29.134
KANADA (CA) T 208.90.96.14
KANADA (CA) T 198.164.30.2
KANADA (CA) T 207.253.250.66
KOLOMBIYA (CO) T 200.91.235.238
KOSTARICA (CR) T 200.91.75.6
KIBRIS (CY) T 213.138.110.132
KIBRIS (CY) T 82.211.176.2
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 212.24.147.227
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 77.75.72.226
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 217.197.152.134
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 84.16.113.2
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 212.80.66.7
ÇEK CUMHURİYETİ (CZ) T 195.113.115.170
DANİMARKA (DK) T 195.184.44.34
DANİMARKA (DK) T 82.143.255.20
AVRUPA BİRLİĞİ (EU) T 195.38.29.2
FRANSA (FR) T 91.121.8.250
FRANSA (FR) T 80.118.192.100
FRANSA (FR) T 84.103.237.146
FRANSA (FR) T 217.175.160.11
FRANSA (FR) T 80.118.196.42
FRANSA (FR) T 80.118.192.111
FRANSA (FR) T 84.103.237.141
FRANSA (FR) T 62.23.16.234
FRANSA (FR) T 80.118.196.36
FRANSA (FR) T 194.246.101.57
FRANSA (FR) T 91.121.208.250
FRANSA (FR) T 80.118.196.40
FRANSA (FR) T 213.203.124.147
FRANSA (FR) T 194.133.14.66
FRANSA (FR) T 212.30.96.123
FRANSA (FR) T 84.103.237.143
GEORGIA (GE) T 83.229.88.30
ALMANYA (DE) T 195.50.140.69
ALMANYA (DE) T 195.50.140.13
ALMANYA (DE) T 195.50.140.135
ALMANYA (DE) T 212.114.152.1
ALMANYA (DE) T 194.196.235.135
ALMANYA (DE) T 213.191.92.82
ALMANYA (DE) T 195.27.150.42
ALMANYA (DE) T 217.172.165.130
ALMANYA (DE) T 129.206.100.126
ALMANYA (DE) T 62.128.175.15
ALMANYA (DE) T 134.155.50.51
ALMANYA (DE) T 87.238.112.38
ALMANYA (DE) T 194.113.59.64
ALMANYA (DE) T 192.109.176.10
ALMANYA (DE) T 128.135.11.87
ALMANYA (DE) T 62.141.58.13
ALMANYA (DE) T 212.117.68.10
ALMANYA (DE) T 145.253.2.134
ALMANYA (DE) T 194.25.0.60
ALMANYA (DE) T 195.94.88.254
ALMANYA (DE) T 195.94.90.10
ALMANYA (DE) T 194.64.31.25
ALMANYA (DE) T 194.196.235.5
ALMANYA (DE) T 62.217.54.69
ALMANYA (DE) T 195.50.140.71
ALMANYA (DE) T 62.141.52.224
ALMANYA (DE) T 81.169.172.219
ALMANYA (DE) T 62.159.31.20
ALMANYA (DE) T 213.191.74.12
ALMANYA (DE) T 213.191.74.12
ALMANYA (DE) T 212.82.225.7
ALMANYA (DE) T 195.50.140.15
ALMANYA (DE) T 212.114.153.1
ALMANYA (DE) T 195.50.140.11
ALMANYA (DE) T 195.50.140.70
ALMANYA (DE) T 195.27.150.44
GUATEMALA (GT) T 200.49.160.31
GUATEMALA (GT) T 200.30.144.4
GUATEMALA (GT) T 200.49.160.35
HONDURAS (HN) T 190.6.192.2
HONG KONG (HK) T 210.184.16.65
ENDONEZYA (ID) T 202.43.160.50
IRLANDA (IE) T 159.134.237.6
IRLANDA (IE) T 159.134.20.9
IRLANDA (IE) T 82.195.157.15
IRLANDA (IE) T 213.94.190.211
ISRAIL (IL) T 81.199.3.7
ISRAIL (IL) T 80.255.60.210
ISRAIL (IL) T 81.199.0.36
ITALYA (IT) T 213.140.2.49
ITALYA (IT) T 212.31.224.3
ITALYA (IT) T 85.38.28.77
ITALYA (IT) T 85.37.17.51
ITALYA (IT) T 85.38.28.93
ITALYA (IT) T 85.38.28.83
ITALYA (IT) T 213.92.5.191
ITALYA (IT) T 85.38.28.93
ITALYA (IT) T 80.247.64.80
ITALYA (IT) T 212.31.224.3
ITALYA (IT) T 85.38.28.80
ITALYA (IT) T 85.38.28.70
ITALYA (IT) T 85.37.17.15
ITALYA (IT) T 85.38.28.74
ITALYA (IT) T 85.38.28.98
ITALYA (IT) T 85.37.17.16
ITALYA (IT) T 85.37.17.55
ITALYA (IT) T 85.38.28.97
ITALYA (IT) T 85.37.17.17
JAPON (JP) T 203.92.214.133
LÜKSEMBURG (LU) T 212.56.224.21
MEKSİKA (MX) T 200.95.144.3
MEKSİKA (MX) T 200.79.231.6
MEKSİKA (MX) T 200.57.64.86
MEKSİKA (MX) T 207.17.190.7
MEKSİKA (MX) T 207.17.190.5
HOLLANDA (NL) T 84.243.238.4
HOLLANDA (NL) T 81.171.102.14
HOLLANDA (NL) T 195.18.114.5
HOLLANDA (NL) T 212.0.224.51
HOLLANDA (NL) T 213.73.255.57
HOLLANDA (NL) T 217.170.32.66
HOLLANDA (NL) T 84.244.130.12
HOLLANDA (NL) T 146.188.96.6
HOLLANDA (NL) T 84.244.130.11
HOLLANDA (NL) T 213.132.189.252
HOLLANDA (NL) T 213.133.33.2
HOLLANDA (NL) T 212.53.4.5
HOLLANDA (NL) T 87.213.36.245
HOLLANDA (NL) T 195.99.66.220
NORVEÇ (NO) T 212.17.131.3
UMMAN (OM) T 82.178.32.234
POLONYA (PL) T 217.173.198.2
PORTEKİZ (PT) T 194.82.144.200
PORTEKİZ (PT) T 62.48.131.10
PORTORIKO (PR) T 63.245.32.11
PORTORIKO (PR) T 206.248.79.244
PORTORIKO (PR) T 206.248.79.244
SUUDI ARABISTAN (SA) T 212.62.98.10
SUUDI ARABISTAN (SA) T 212.102.0.10
SUUDI ARABISTAN (SA) T 140.174.9.100
SLOVAKYA (SK) T 212.89.225.139
SLOVAKYA (SK) T 195.146.140.69
GÜNEY AFRİKA (ZA) T 209.212.120.5
GÜNEY AFRİKA (ZA) T 209.212.120.5
İSPANYA (ES) T 217.172.64.2
İSPANYA (ES) T 80.58.4.102
İSVEÇ (SE) T 62.95.59.35
İSVEÇ (SE) T 194.30.169.189
İSVEÇ (SE) T 193.12.150.2
İSVEÇ (SE) T 212.247.152.6
İSVEÇ (SE) T 83.140.172.121
İSVEÇ (SE) T 212.247.156.70
İSVEÇ (SE) T 130.243.86.27
İSVİÇRE (CH) T 195.186.1.120
İSVİÇRE (CH) T 195.186.1.126
İSVİÇRE (CH) T 80.254.77.39
İSVİÇRE (CH) T 195.186.1.125
İSVİÇRE (CH) T 80.254.79.157
TAYVAN (TW) T 211.78.130.10
TÜRKİYE (TR) T 195.175.39.118
TÜRKİYE (TR) T 195.175.39.115
TÜRKİYE (TR) T 195.175.39.9
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 91.143.64.59
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 87.236.128.56
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 212.158.192.2
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 194.72.0.114
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.163
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 194.72.0.98
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.162
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 193.200.98.45
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 87.236.128.56
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 193.200.145.10
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.162
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.164
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.169
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.170
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.167
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.165
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 217.14.128.50
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.166
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 89.107.16.2
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 83.170.64.19
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 195.40.0.250
BÜYÜK BRİTANYA (GB) T 67.15.193.171
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 158.43.240.4
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 213.52.170.68
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 195.40.1.19
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.35
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 158.143.40.47
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 213.52.170.69
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.204
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.172.176.80
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 217.194.129.30
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.34
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.244.177.177
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 88.214.193.51
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.6.40.178
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 84.40.23.64
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 217.112.88.90
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 81.17.66.13
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 194.238.48.3
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 62.244.176.176
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.135.1.33
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 217.10.162.8
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 195.166.13.4
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 194.74.65.69
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 83.146.21.6
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.159.13.150
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 82.146.130.130
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 82.146.130.2
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.159.11.150
BÜYÜK BRİTANYA (UK) T 212.158.248.5
AMERIKA (US) T 64.31.133.194
AMERIKA (US) T 24.239.198.30
AMERIKA (US) T 141.116.37.110
AMERIKA (US) T 70.86.61.72
AMERIKA (US) T 152.1.1.22
AMERIKA (US) T 155.67.2.55
AMERIKA (US) T 70.85.0.83
AMERIKA (US) T 24.239.198.30
AMERIKA (US) T 70.86.61.70
AMERIKA (US) T 66.203.66.203
AMERIKA (US) T 147.55.96.32
AMERIKA (US) T 68.28.250.11
AMERIKA (US) T 70.86.22.43
AMERIKA (US) T 64.31.134.70
AMERIKA (US) T 206.82.16.3
AMERIKA (US) T 206.231.8.2
AMERIKA (US) T 216.143.135.12
AMERIKA (US) T 64.69.98.35
AMERIKA (US) T 207.68.169.103

adreslerin çoğunu denedim ve çalışıyorlar. aralarından gözümden kaçan çalışmayan numaraları pm ile bana bildirmenizi rica ediyorum.


(DNS numaraları alıntıdır)
Kullanıcı İmzası
Bir siteye saldırır ve o siteyi çökertemez isem iki şey yaparım:
1: Sağlam bir site kurduğu için, site adminlerini TEBRİK ederim.
2: Yeterli bilgiye sahip olmadığım için kendimi TELKİN ederim.
Konu shergar5555 tarafından (02-07-2009 07:08 Saat 07:08 ) değiştirilmiştir.


Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı