THT DUYURU

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

chat
Seçenekler

Forumlarda Admin Olma Gir

kadiir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
02/2007
Nereden:
istanbul
Mesajlar:
250
Konular:
113
Teşekkür (Etti):
16
Teşekkür (Aldı):
143
Ticaret:
(0) %
30-05-2011 12:49
#1
Post
Forumlarda Admin Olma Gir
İlk önce hedef sitemize üye oluyoruz.. Üyeliginiz varsa üye giriş formundan giriş yapacaksınız yalnız "Beni Hatırla" seçeneğini işaretlemeyi unutmayın ..

1*Profilim bölümüne gidin ok tamam gittiniz. Şimdi Url ye bakin:

myprofile.asp?id=157&action=pr ofile Böyle bir şey olması lazım.. Şimdi burda id yazan yer bizim üyelik numaramız yani biz 157. yi üyeyiz şimdi o rakamı silin 1 yazın genellikle birinci üye admin olur.. Simdi entera basın ne oldu karşınızda 1. üyenin profili.
şimdi profilde degisiklik yaparsanız gecerli olur. Burdan istediginiz üyenin profilini degistirebilirsiniz .. Peki ID leri nereden öğrenecem diyorsanız Üyeler bölümüne gidin istediginiz üyenin adının üstüne gidin ama tıklamayın. durum cubuğuna bakın orda uid yazan yerde üyenin id'i ni ögrenebilirsiniz..

2*Admin Olma:
İste isin zevkli bölümüne geldik.. Şimdi sitemize "Beni Hatırla" seceneğiyle giriş yapıyoruz.. Ondan sonra elimizde CookieEditor varsa aciyoruz.
Kaynak: Forumda ADMİN Olma - Web Hack
Neyse programı indirdik kurduk ve açtık.. şimdi Search bölümüne site adresini yazıyoruz ve search diyoruz karşımıza MiniNuke%5FGir1 adlı cerez çikmış olması lazım.
yoksa şansınıza küsün Evt cerezi açıyoruz şunun gibi bir sey çıkacak karşınıza.

kullanici%5Fmail=deneme40denem e2Ecxom&kullanici=de neme&kull anici%5Fid=18&girdi=Evet

İşte her şey ortada Kullanıcı yazan yer sizin üyelik adınız..
Id de sizin üyelik numaranız..
Şimdi sitedeki admini buluyoruz kullanıcı yazan yere adminin nickini yazıyoruz id yerine de onun id ini yazıyoruz emaili değistirmeye gerek yok save diyoruz mesela

kullanici%5Fmail=deneme%40dene me2Ecxom&kullanici=a dmin&kulla nici%5Fid=1&girdi=Evet

Sonra sitemize dönüyoruz ama yaptığımız değisikliğin geçerli olması için pencereyi kapatıyoruz. siteyi yeniden acçyoruz o da ne bizi admin olarak görüyor Şimdi burdan foruma gecin her sey elinizin altında
Burada belirttigim yöntemle istediginiz üye nin hesabıyla giriş yapabilirsiniz.

Evet ArkadasLar Bu Hack Butun Forumlarda Olur Turkhackteam Yapilmaz AMABir Tesekur Yeterlii
ANTROPİ Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler