THT DUYURU

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

chat
Seçenekler

MyLastSearch

Spy' Man
Spy' Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Misafir
Mesajlar:
n/a
Konular:
14872
Teşekkür (Etti):
Teşekkür (Aldı):
Ticaret:
03-06-2011 17:21
#1
MyLastSearch
MyLastSearch 1.41 güncel versiyon Web Araçları kategorisinde oldukça popüler programlardan biridir. MyLastSearch uygulaması ile aramalarınızı mercek altına alabilirsiniz. MyLastSearch kullanıcılarına farklı bir hizmet veriyor, önbellek ve geçmiş dosyalarınızı tarayarak, en popüler arama motorları (Google, Yahoo ve MSN) ile yaptığınız bütün arama sorgularını buluyor ve size rapor halinde sunuyor. MyLastSearch uygulamasının size raporlayacakları aranan kelimeler, arama motoru, arama zamanı, web tarayıcısı ve arama adresi(URL). Siz bir veya daha fazlasını seçerek Metin/HTML/XML dosyasına kayıt edebileceksiniz. MyLastSearch uygulaması ile isterseniz ******nuzun yada çalışanlarınızın bilgisayar başında neler yaptığınıda takip edebileceksiniz.
MyLastSearch Programının Kullanımı :
MyLastSearch, kurulum ve ekstra DLL dosyaları gerektirmez, çalıştır/kullan şeklindedir. Yazılım, önbelleği ve geçmiş dosyalarını tarayarak arama kayıtlarını bulur, arama süresi birkaç saniyeden bir dakikaya kadar uzayabilir. Tarama bittikten sonra yazılım popüler arama motorları ile yaptığınız tüm aramaları gösterir.


MyLastSearch Downlaod

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler