THT DUYURU

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Seçenekler

Acılmayan windows'u kurtarma

Robbaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2012
Mesajlar:
1.332
Konular:
143
Teşekkür (Etti):
53
Teşekkür (Aldı):
281
Ticaret:
(0) %
07-04-2012 21:47
#1
Acılmayan windows'u kurtarma
Microsoft tarafından bizlere sunulan bir araçtan bahsedeceğim. Hemen hepimizin başına gelmiştir Windows işletim sistemimizin virüslerden dolayı çökmesi ve erişememe sorunu. Microsoft bu durumla karşılaşanlara kolay bir çözüm yolu olarak Standalone System Sweeper aracını hizmete sundu. Bu araç ile sisteminizi rootkit ve benzeri zararlılardan temizleyebilirsiniz.

Standalone System Sweeper ücretsiz aracını kullanabilmeniz için USB diskiniz ile bir kurtarma medyası oluşturmalısınız. Ancak bahsi geçen aracımız şu an beta aşamasında olduğundan test etmek isterseniz eğer verilerinizi yedeklemeniz faydalı olacaktır.

Aracı kullanmak için gerekli alanda oldukça ekonomik Usb belleğiniz üzerinde 250 Mb boş bir alan ile aracı sorunsuz bir şekilde kullanabiliyoruz. Tıpkı format öncesinden BIOS ayarlarından başlangıç aygıtını CD-Rom yaptığımız gibi yine başlangıç ayarlarını değiştirerek USB ‘ye almamız gerekiyor.Aracın Özellikleri :

Araç sisteminizdeki herhangi bir dosyaya ihtiyaç duymadan çalışabilir.
32 bit ve 64 bit için ayrı sürümleri mevcut işletim sisteminize göre indirebilirsiniz.
Bu aracın asıl görevi Boot Sektörü zararlılarınız temizlemektir.


sayfaya gittiğimizde msn adresi istemektedir. inanmayan bunun fake oldugunu dusunen arkadaslarım kullanmadıkları msn adresini yazsın.

Link :
https://tik.lat/powUC
--------------------- I'm everywhere
Konu Robbaan tarafından (07-04-2012 21:51 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler