THT DUYURU

Web & Server Güvenliği Doğru web ve veritabanı sunucusu güvenliği sağlanmadan, bilgisayar korsanları hassas verilerinize erişebilir. Web, Sunucu ve veritabanı güvenliğini nasıl sağlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

chat
Seçenekler

WordPress Keyword Optimizer

'Black Warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
01/2013
Nereden:
E5
Mesajlar:
12.140
Konular:
6505
Teşekkür (Etti):
1737
Teşekkür (Aldı):
2250
Ticaret:
(0) %
11-06-2013 20:13
#1
WordPress Keyword Optimizer
Site içi Seo düzenlemelerinde önemli eklentilerden birtanesi de anahtar kelimelerin vurgulanmasıdır.Şöyle düşünün; bir makale yazdınız içinde hiçbir şekilde anahtar kelime geçirmediniz ve öylece yayınladınız.Vermek istediğiniz mesaj o makalenin içinde nasıl seçilebilir ? Tabiki seçilemez,bu durumda yazılan her makalede mutlaka maksimum 3 adet anahtar kelime kullanılması Seo açısından çok önemlidir. Arama motoru botları gözünde algıda seçicilik oluşturarak o kelimelerde daha ön plana çıkmak mümkündür.Makalede bir anahtar kelimeyi bold ve renkli olarak yaptığınızda Google botları sitenize geldiğinde makaleyi indexlerken direk olarak sizin bold ve renkli yapmış olduğunuz anahtar kelimeyi kendisine konunun özetini kısaca edinmiş olur.
Anahtar kelimeler, kalın, italik ve altı çizili gösterilerek hem kullanıcılar gözünde hem de arama motorları gözünde ilgi odağı oluşturmalıdır.Bu şekilde, anahtar kelimelerin ön plana çıkması ile bu kelimelerdeki site içi Seo çalışması da kolaylaşmış olur.


Keyword Optimizer Eklentisi
WordPress alt yapısını kullanan siteler için oluştrulan bu kullanışlı araç Keyword Optimizer eklentisi sayesinde, belirtilen sayıda kalın, italik ve altı çizili olmak üzere 3 farklı anahtar kelime belirtebiliyorsunuz.Bu sayede her sayfada anahtar kelimeler daha ön plana çıkarılarak, site içi kelime optimizasyona hem katkı sağlamış oluyorsunuz hemde anahtar kelimelerinizde ilerleme kaydedebiliyorsunuz.
Keyword Optimizer nasıl kurulur?
İlk olarak keyword optimizer aracının eklentisini indirip,Winrar programı ile birlikte içindeki klasörü rar’dan çıkartmalıyız.
Ardından çıkan klasörü, herhangi bir FTP yöneticisi ile sitemize bağlanıp …/wp-content/plugins/ dizinine göndermemiz gereklidir.
Admin paneline kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra panelden eklentiler sayfasına eklentiler sayfasına girerek eklentiyi aktif hale getirmemiz gerekmektedir.Yüklenmiş olan eklenti ayar sayfasına giderek, anahtar kelimelerinizi ekleyebilir veya düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

---------------------
- 2015-2018 Moderasyon -

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler