THT DUYURU
Seçenekler

Wordpress En İyi Ücretsiz Eklentiler // 2021

Piskopat666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katılımcı Üye
Üyelik tarihi:
08/2017
Mesajlar:
262
Konular:
28
Teşekkür (Etti):
63
Teşekkür (Aldı):
58
Ticaret:
(0) %
6
493
3 Gün önce
#1
Wordpress En İyi Ücretsiz Eklentiler 2021

1. NINJA FORMLARI
ninja formları

Her web sitesinin bir iletişim sayfasına ihtiyacı vardır ve iletişim formları (veya diğer form türleri) söz konusu olduğunda , Ninja Forms bulabileceğiniz en iyi ücretsiz seçeneklerden biridir. Muhtemelen bir milyondan fazla web sitesinde aktif olmasının nedeni budur .

Yeni başlayanlar için uygun bir sürükle ve bırak arayüzüne ve AJAX form gönderimine sahiptir, böylece insanlar bir sayfayı yeniden yüklemeden form gönderebilirler.

Ve eğer ( cömert ) ücretsiz çekirdek sürümüyle sınırlı hissederseniz , Ninja Forms'un devasa premium uzantı kitaplığıyla her zaman ekstra işlevsellik elde edebilirsiniz.

2 ELEMENTOR

elementor

Elementor bir ön uç sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur . Bu, tek bir kod satırı bilmenize gerek kalmadan karmaşık görünen sayfalar tasarlamanıza izin verdiği anlamına gelir.

Esasen, web tasarımını herkes için erişilebilir kılar .

Elementor sadece 2016 yılında başlatılan rağmen, zaten fazla 900.000 web sitelerinde aktif olduğunu noktaya yetiştirilen ve aynı zamanda bir korunur 4.8 yıldız derecesine fazla üzerinde 740 değerlendirme .

Daha fazla bilgi için Elementor incelememizi okuyun .

3. WOOCOMMERCE

Woocommerce

WordPress ile bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, WooCommerce bunu yapmanın yoludur. Heck, bir e-ticaret mağaza dönemi oluşturmak istiyorsanız , WooCommerce bunu yapmanın yoludur. BuiltWith'e göre , bu ücretsiz eklenti tüm e-ticaret mağazalarının% 42'sinden fazlasına güç veriyor.

4 milyondan fazla sitede aktif, 2.900'den fazla incelemede 4,6 yıldız puanına sahip ve en önemlisi , sadece basit çalışıyor.

Check out WooCommerce mağazalarında bazı örnekler .

4. Table Press

TablePress , bir WordPress eklentisi için gördüğüm en etkileyici derecelendirmelerden birine sahip:

Bu bir var mükemmel 5 yıldızlı derecelendirme üzerinde fazla 3286 oy WordPress.org de.

Ve bu eklentiyi epeyce kullanmış biri olarak, bu 5 yıldızlı incelemelerin her birini hak ettiğini söyleyebilirim.

WordPress sitenizde herhangi bir tür tablo görüntülemeniz gerekiyorsa , TablePress bunu halledebilir.

Doğrudan WordPress panonuzda size basit, Excel benzeri bir arayüz sunar. Excel veya Google E-Tablolar'dan veri aktarabilir, tablonuzda herhangi bir medya türünü kullanabilir ve çok çeşitli ücretsiz eklentilerle genişletebilirsiniz.

5. ENVİRA GALERİSİ

envira galeri

Aynı anda görüntülemek istediğiniz bir ton görüntünüz varsa, bir galeriye ihtiyacınız var. WordPress, çekirdeğe yerleşik temel galeri işlevselliği içerir, ancak çok esnek değildir ve son ürün oldukça basit görünür.

Envira Gallery , harika görünümlü galeriler oluşturmanız için size kullanıcı dostu bir arayüz sunarak bunu değiştirir . Bu yüzden 870'den fazla yorumda 4-8 yıldız puanı var .

6. AKILLI KAYDIRICI

akıllı kaydırıcı 3

Galeriler gibi, kaydırıcı eklentileri de sitenizde medya içeriğini görüntülemenin başka bir yararlı yolunu sağlar. Ve ücretsiz kaydırıcı eklentileri söz konusu olduğunda, Smart Slider 3 bulabileceğiniz en iyilerden biridir - bu yüzden WordPress.org'da 450'den fazla incelemede 4.9 yıldıza sahiptir .

Smart Slider 3, başlangıç ​​için uygun bir canlı slayt düzenleyicinin yanı sıra başlamanıza yardımcı olacak bazı güzel şablonlar sunar. Ücretsiz sürümde bile, premium bir eklenti kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Pazarlama ve SEO için En İyi Ücretsiz WordPress Eklentileri
İster sitenizi SERP'lerde sıralayarak veya bir e-posta listesini büyüterek pazarlama yapıyor olun, bu ücretsiz eklentiler pazarlama çabalarınızda iğneyi hareket ettirmenize yardımcı olabilir.

7. YOAST SEO

yoast seo

Beş milyondan fazla sitelerinde Aktif ve etkileyici bir ile 4,9 yıldızlı derecelendirme fazla üzerinde 21.000 yorumları, Yoast SEO fiili olduğunu SEO eklentisi çoğu WordPress siteler için - WinningWP dahil .

Bu ücretsiz eklenti, sitenizin sayfa içi SEO'sunun tüm önemli yönlerini - başlıklarınızı ve **** açıklamalarınızı kontrol etmekten XML site haritaları oluşturmaya kadar - idare edebilir ve hatta içeriğinizi SEO optimizasyonu ve okunabilirliği için analiz etmenize yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, Yoast SEO'nun var olan en popüler WordPress eklentilerinden biri olmasının bir nedeni var.

8. YÖNLENDİRME

yeniden yönlendirme

Sitenizi çalıştırırken bir noktada, muhtemelen bir gönderinin veya sayfanın URL'sini değiştirmek isteyeceksiniz. Hepimizin başına gelir .

Bu olduğunda, trafiği eski gönderiden yeni gönderiye yönlendirmenin bir yoluna ihtiyacınız olacak.

Yani ne Yönlendirme yapar .

Size, sitenizin tüm 301 yönlendirmelerini kolayca yönetebileceğiniz bir grafik arabirim sunar - bu, her yeni yönlendirme eklemek istediğinizde .htaccess dosyanıza girmeye çalışmaktan çok daha kullanıcı dostudur.

Yönlendirmelerinizle de yaratıcı olabilirsiniz - örneğin, birisinin giriş yapıp yapmadığına göre koşullu olarak yeniden yönlendirilmesi gibi - ve bunların tümü Automattic'te çalışan duyarlı bir geliştiriciden ücretsiz olarak edinilebilir.

9. WinningWp

güzel bağlantılar

WordPress sitenizde satış ortaklığı kullanıyorsanız, bağlı kuruluş bağlantılarının ne kadar çirkin olabileceğini bilirsiniz.

Güzel Bağlantılar , bağlı kuruluş bağlantılarını kendi alan adınızı kullanarak gizleyerek bunu değiştirmenize olanak tanır .

Örneğin, gizleme, burada WinningWP'de gördüğünüz bağlı kuruluş bağlantılarının " kazananwp.com/ref/product_name " biçimini kullanmasının nedenidir .

İsterseniz, her bağlantının kaç tıklama aldığını bile izleyebilirsiniz.

10. BROKEN LİNKS

bozuk bağlantı denetleyicisi

Siteniz yaşlandıkça, her zaman bozuk bağlantılar alacaktır. Kırık bağlantılarla, artık olması gereken yere gitmeyen iç bağlantıları veya dış bağlantıları kastediyorum .

Kırık Bağlantı Denetleyicisi , tüm dahili veya harici bağlantılarınızı tarayarak bu bağlantıları otomatik olarak yakalamanıza yardımcı olabilir. Ardından, ziyaretçilerinizin harika bir deneyim yaşamasını sağlamak için tüm bozuk bağlantıları kolayca güncelleyebilirsiniz.

* Broken Link Checker harika bir eklenti olsa da, herhangi bir performans darbesinden kaçınmak için kullanılmadığında devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim .

11. ADDTOANY PAYLAŞIM DÜĞMELERI
herhangi birine ekle

Çok sayıda harika sosyal medya paylaşım düğmesi eklentisi var , bu yüzden sadece birini seçmek zor. Ancak çok çeşitli sosyal ağlar (100'den fazla), harika görünen düğmeler ve ücretsiz bir fiyat etiketi istiyorsanız, AddToAny Share Buttons ile yanlış gitmek zordur .

500.000'den fazla sitede aktif, WordPress.org'daki en popüler paylaşım butonu eklentisidir ve bu popülerlikle birlikte 730'dan fazla yorumda harika bir 4,7 yıldız puanı vardır .

12. WORDPRESS IÇIN MAILCHIMP
mc4wp

Bir e-posta listesi oluşturmak istiyorsanız, birçok harika e-posta pazarlama hizmeti bulabilirsiniz, ancak en büyük isimlerden biri - ve aynı zamanda cömert bir ücretsiz plan sunan - MailChimp.

MailChimp listenizi WordPress'te oluşturmanıza yardımcı olmak için, oldukça popüler MailChimp for WordPress eklentisini kullanabilirsiniz . Bu eklenti bir milyondan fazla sitede aktiftir, neredeyse bin incelemede etkileyici bir 4,9 yıldız derecelendirmesine sahiptir ve MailChimp bülteniniz için harika görünümlü tercih formları oluşturmayı kolaylaştırır.

Bu eklentinin ve genel olarak MailChimp'in nasıl kullanılacağını, WordPress siteniz için nasıl bir haber bülteni ayarlayacağınıza dair büyük kılavuzumuzda öğrenebilirsiniz .

13. MONSTERINSIGHTS
Monsterinsights

Sitenizin SEO'sunu ve sosyal medyasını geliştirmek için yukarıdaki eklentileri kullandıktan sonra, tüm pazarlama çabalarınızın nasıl gittiğini analiz etmenin bir yolunu isteyeceksiniz.

MonsterInsights burada devreye giriyor. Yalnızca Google Analytics izleme kodunu WordPress sitenize yüklemenize değil, aynı zamanda WordPress panonuzdan çıkmadan Google Analytics'teki verileri görüntülemenize de yardımcı olur .

Ve isterseniz, ziyaretçilerinizin eylemlerini (en çok hangi düğmeler ve bağlantılar gibi) izlemenize bile yardımcı olabilir.

Performans, Güvenlik ve Bakım için En İyi Ücretsiz WordPress Eklentileri
Arka uç site yönetimi seksi değil, ancak bu bölümdeki ücretsiz eklentiler bu listedeki en önemli eklentiler olabilir. Sitenizi hızlandırmanıza, güvenli hale getirmenize ve genel olarak her şeyi sürekli olarak sürdürmenize yardımcı olurlar.

14. GERÇEKTEN BASIT SSL
gerçekten basit ssl

WordPress sitenizi HTTPS / SSL'ye taşımak, sitenizi hem siz hem de ziyaretçileriniz için daha güvenli hale getirmenin harika bir yoludur ve ayrıca Google'ın HTTPS olmayan TÜM siteler için Chrome'a ​​eklediği kötü Güvenli Değil uyarılarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır .

İle serbest SSL sertifikaları kullanılabilirliği , hatta size maliyeti sıfırdır olmayacak - sadece güvenli HTTPS için WordPress sitesi geçirmek için bir yol gerekir .

Yani ne Really Simple SSL yapar. Temelde yönlendirmeleri ayarlamak, eski URL'lerinizi güncellemek ve sitenizi güvenli bir şekilde HTTPS'ye geçirmek için yapmanız gereken diğer her şeyi işlemek için tek tıklamayla bir çözümdür.

Bu nedenle, Really Simple SSL, WordPress.org'da 375'ten fazla oyunda hızla 4,8 yıldız puanı topladı ve halihazırda bir milyondan fazla sitede kullanılıyor .

15. WORDFENCE GÜVENLIĞI
kelime çiti

İki milyondan fazla sitede aktif olan Wordfence , en popüler WordPress güvenlik eklentisidir. Aşağıdakiler dahil, hepsi bir arada bir pakette önemli WordPress güvenlik sağlamlaştırmasının çoğunu uygulayabilir:

bir güvenlik duvarı
kötü amaçlı yazılım taramaları
giriş sağlamlaştırma.
Premium bir sürüm varken, ücretsiz sürüm hala çoğu site için harika bir seçenektir, bu nedenle Wordfence'in 3.200'den fazla incelemede 4.8 yıldız puanı vardır .

Konu alıntıdır farklı kaynaklardan harmanladığım için aralarında yabancı kaynakta bulunmaktadır çeviride aksaklık olursa affola iyi forumlar
---------------------
Yanlızlığın Başladığı Yerde Korkular Bitmiş Demektir.
Algoss35, S_w_o_R_d Teşekkür etti.
Algoss35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2014
Nereden:
Valeria
Mesajlar:
212
Konular:
43
Teşekkür (Etti):
158
Teşekkür (Aldı):
161
Ticaret:
(0) %
3 Gün önce
#2
Eline emeğine sağlık dostum teşekkürler
---------------------
Gidilecek yerler, yapılacak işler var

Piskopat666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katılımcı Üye
Üyelik tarihi:
08/2017
Mesajlar:
262
Konular:
28
Teşekkür (Etti):
63
Teşekkür (Aldı):
58
Ticaret:
(0) %
3 Gün önce
#3
Alıntı:
Algoss35´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline emeğine sağlık dostum teşekkürler
Teşekkür ederim saolun
---------------------
Yanlızlığın Başladığı Yerde Korkular Bitmiş Demektir.
S_w_o_R_d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katılımcı Üye
Üyelik tarihi:
10/2020
Nereden:
Neptün
Mesajlar:
348
Konular:
37
Teşekkür (Etti):
129
Teşekkür (Aldı):
253
Ticaret:
(0) %
3 Gün önce
#4
Elinize sağlık, açıklayıcı bir anlatım olmuş.
--------------------- Router Scan (Ülkenizdeki Kameraları Hackleyin) ⇒ Tıkla

Windows 10'a Sanal Makine Olmadan Linux Kurma ⇒ Tıkla

DW Admin Panel Bulucu ⇒ Tıkla

İnstagram Bruteforce ⇒ Tıkla
Ghost Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Anka Underground (Çaylak)
Üyelik tarihi:
01/2019
Nereden:
J İ T E M
Mesajlar:
3.158
Konular:
111
Teşekkür (Etti):
106
Teşekkür (Aldı):
1870
Ticaret:
(0) %
3 Gün önce
#5
eline sağlık dostum, başarılar.
--------------------- Aşk güzeldir karşılığı varsa ama karşılıksız da sevilir karşımdaki vatansa...

#Ghost Killer#
Piskopat666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katılımcı Üye
Üyelik tarihi:
08/2017
Mesajlar:
262
Konular:
28
Teşekkür (Etti):
63
Teşekkür (Aldı):
58
Ticaret:
(0) %
2 Gün önce
#6
Alıntı:
S_w_o_R_d´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinize sağlık, açıklayıcı bir anlatım olmuş.
Teşekkürler dostum
---------------------
Yanlızlığın Başladığı Yerde Korkular Bitmiş Demektir.
Piskopat666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katılımcı Üye
Üyelik tarihi:
08/2017
Mesajlar:
262
Konular:
28
Teşekkür (Etti):
63
Teşekkür (Aldı):
58
Ticaret:
(0) %
2 Gün önce
#7
Alıntı:
Ghost Killer´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
eline sağlık dostum, başarılar.
Teşekkürler saolun
---------------------
Yanlızlığın Başladığı Yerde Korkular Bitmiş Demektir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler