THT DUYURU

 
 
Seçenekler

Azeroth Savaşı: N'Zoth'un Görüşleri 14 Ocak'ta Yayında

'Börteçine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
02/2016
Nereden:
google
Mesajlar:
6.292
Konular:
1600
Teşekkür (Etti):
204
Teşekkür (Aldı):
1446
Ticaret:
(0) %
0
2276
22-12-2019 17:17
#1

Azeroth Savaşı: N'Zoth'un Görüşleri 14 Ocak'ta Yayında


Ebedi Saray'daki olaylar Eski Tanrı N'Zoth'un devasa hapishanesinden serbest bırakılması için zemin hazırladı ve antik bir yolsuzluk Azeroth'da kök saldı.

Yeni Saldırılar sırasında N'Zoth'un yolsuzluğunu almak için Uldum'a ve Sonsuz Çiçeği Vale'ye geri dönün, yeni Korkunç Vizyonlara tanık olun, iki yeni Müttefik Yarışı, tilki benzeri vulpera (Horde) ve kurnaz mekhagnomlar (İttifak) toplayın ve daha fazla.UYANIŞ ŞEHRİ NY'ALOTHA
Kabusların Waking Şehri Ny'alotha'da yaşadığı yere gidin, eski Siyah İmparatorluğun **** kefenli kalbinde 12 patronluk bir baskın. Çılgın müjdecilerle ve anlaşılmaz dehşetlerle yüzleşin ve nihayetinde Azeroth'un hayatta kalması için kader bir savaşta N'Zoth'un kendisi ile göze bakın.

Uyuyan Şehir Ny'alotha uyanmıştır. N'Zoth'un emri altında, Kara İmparatorluk orduları dünyayı yutmak ve efendilerinin vizyonuna göre yeniden şekillendirmekle tehdit ediyor. Sadece bir umut kalır: Onarılmış titan kullanarak Corruptor'u bir kez ve herkes için yok etmek. Ancak, N'Zoth'u dövüşlerin gücü ile hedeflemek için Azeroth şampiyonları, Eski Tanrı'ya karşı son bir çatışma için korkunç alana derinlemesine girmelidir.

BASKIN KİLİT AÇMA PROGRAMI:
21 Ocak - Normal ve Kahraman Zorlukları
28 Ocak - Efsanevi Ny'alotha, Baskın Bulucu Kanadı 1 (Kaderin Vizyonu)
11 Şubat: Baskın Bulucu Kanadı 2 (Adanmışlık Salonları)
25 Şubat: Baskın Bulucu Kanadı 3 (Etin Hediyesi)
10 Mart : Raid Finder Wing 4 (Uyanış Rüyası)

4.SEZON 1.
Visions of N'Zoth içerik güncellemesinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra, Battle for Azeroth Season 4, Mythic Keystone zindanlarına yeni bir mevsimsel ek, ödül güncellemeleri ve yeni bir PvP aksiyon sezonu ekleyecek.

---------------------
Adalet ölünce soytarılar kral olurmuş
Konu 16player16 tarafından (22-12-2019 17:18 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler