THT DUYURU

 
 
Seçenekler

[grp] Mining(Madencilik)

Saint Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
02/2007
Nereden:
Kıbrıs
Mesajlar:
2.834
Konular:
1125
Teşekkür (Etti):
137
Teşekkür (Aldı):
371
Ticaret:
(0) %
0
1590
19-08-2008 13:58
#1
Mining mesleği dünyanın farklı yerlerinde ki değerli taşları toplamak için kullanılır.Tek başına para kazandıran bir meslektir herhangi bir mesleğin desteğine ihtiyacı yoktur.Bu meslekten toplanan taşlar asıl olarak Enginerların ve Blacksmithlerin işine yarar bu taşları onlara satabilirsiniz.

Bu mesleği edinmek için bulabilceğiniz ilk Mining Trainer dan öğrenebilirsi niz.Mesleği öğrendiğinizde Skill kitabınızda ''Find mine'' yani maden bulma skill inizin eklendiğini görebilirsiniz.Bunu açıp etrafta dolaşarak mini map inizde çıkarabileceğiniz madenleri görebiliriniz.

Bunun dısında meslekte kazıyapabilmeniz için gerekli olan Mining Pick iniz hemen yanındaki vendor dan temin edebilirsiniz.

Oyundaki madenleri bulmak için daima Find Mine butonunuz açık oalrak dolasın bir kere tıklayıp açmayı ihmal etmeyin yani,mekanları dolaştıkça yeni madenlerle karşılacaksınız.

Dünyadaki maden türlerinin bir kaçı önem ve toplanma seviyelerine göre sunlardır;Copper,Tin,Silver,Iron,Gold,Mithril,Dark Iron,Thorium vs. dir.

Bu bulduğumuz Ore (eritilmemiş) haldeki madenleri gidip Forge larda eritip bar haline getirebiliriz...

Kazım çalışmalarınız esnasında düşen elmas tarzı taşları saklamayı ihmal etmeyin genelde yüksek miktardaki fiyatlara satılabilirler...

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler