THT DUYURU

 
 
Seçenekler

[grp] WoW Ana Meslekler ve Yardımcı Meslekler

Saint Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
02/2007
Nereden:
Kıbrıs
Mesajlar:
2.834
Konular:
1125
Teşekkür (Etti):
137
Teşekkür (Aldı):
371
Ticaret:
(0) %
0
3235
19-08-2008 13:59
#1
Ana Meslekler

Alchemy : Kimyagerlik şeklinde açıklayabiliriz. İksir yapar. Herbalizm ile desteklenmesinde fayda vardır. Para kazanmak için tercih edilen mesleklerdendir.

Blacksmithing : Demircilik şeklinde açıklayabiliriz. Silah, kalkan vb yapar. Mining ile desteklenmesinde fayda vardır. kasması zor mesleklerden biridir. Kasıldığında para kazandırır.

Enchanting : İtemleri kırarak itemlere özellik eklemede kullanılan materyaller elde eder ve itemlere özellik basar. Para kazanılabilen bir meslektir.

Engineering : Mühendislik. Adından anlaşılacağı gibi kullanışlı itemler üretir ( bomba, patlayıcılar, bazı silahlar, özel gözlükler vb) Kasılması zor mesleklerden biridir.

Herbalism : Çiçek, bitki toplar. Bir toplama mesleğidir. Alchemy ile iyi bir ikili oluşturur ancak sadece toplayıp toplananları satmak için de kullanılır.

Jewelcrafting : Mücevher (küpe, yüzük vb) yapar. Mining ile desteklenmesinde fayda vardır. Para kazanılabilen bir meslektir.

Leatherworking : Deri işlemeciliği şeklinde açıklayabiliriz. Skining ile desteklenmesinde fayda vardır. Leather itemler üretir.

Mining : Maden toplar. Bir çok mesleğin malzemelerine ihtiyaç duyduğu bir meslektir. Sadece toplama ve toplananları satma amaçlı da açılabilir. Para kazanılabilen bir meslektir.

Skinning : Derisi yüzülebilen hayvanlardan derilerini toplar. Bir toplama mesleğidir. Leatherworking ile iyi bir ikili oluşturur.

Tailoring : Terzilik. Cloth cinsi itemler üretir. Para kazanılması zor fakat birçok caster tarafından tercih edilen bir meslektir. Enchanting ile iyi bir ikili oluşturur.

Yardımcı Meslekler

Cooking : Aşçılık. Yiyecek üretir. faydalı bir meslektir ve kasıldığında (mesleğin yüksek levelinde) özellik kazandıran yiyecekler de üretir.

First Aid : İlkyardım. Ürettiği bandajlarla bazen zor anlarda hayatta kalmayı sağlar.

Fishing : Balıkçılık. Deniz, göl, ırmak gibi bölglerden olta yardımıyla balık tutar ( oltaya her zaman ne takılacağı belli olmaz ). Bunlar tıpkı cooking mesleğinde yaratılan yiyecekler gibi can tazelemede kullanılacağı gibi cooking ile pişirilerek daha da iyi yiyecekler haline dönüştürülebilir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler